World Cup of Cards 2021: parim eestlane oli Ottomar Ladva
  • Jokker.ee
  • 06.07.2021
  • 0

World Cup of Cards 2021: parim eestlane oli Ottomar Ladva

Sel neljapäeval kulmineerub PartyPoker võrgustikus (Eestis esindab seda ainsana Optibeti pokkerituba) pokkerifestival World Cup of Cards (WCC). 

Miljonidollarilise auhinnafondiga põhiturniiri kaheksa parima sekka ühtegi eestlast kahjuks ei jõudnud, küll aga võis nii mõnegi meie tippmängija - eelkõige Ottomar Ladva (pildil) ning Karl-Joonatan Metsa nime näha teiste WCC auhinnasaajate nimekirjas. 

Ülikõrge sisseostuga turniiridel karastanud Ottomar lõi kaasa ka 5200-dollarilise sisseostuga WCC Malibu Big Game turniiril, kus saavutas 17. koha ning teenis (tema kohta marginaalsed) 11 342 dollarit.

Samas oli jällegi hea meel näha eestlast niivõrd kõrge taseme ja sisseostuga turniiril teistega mõõtu võtmas. Ja Party võrgustik on olnud Ottomarile ju vägagi edukas.

Läbi Optibeti saab kindlasti osaleda ka 13. augustist kuni 15. septembrini toimuval megafestivalil WPT World Online Championship, mille põhiturniiri auhinnafond on 5 miljonit dollarit. Satelliidid on juba käimas ning sisseostud algavad kõigest 1 sendist.

Kliki siia, et tutvuda PartyPoker võrgustikuga ning Optibeti mänguvõimalustega. Kui mängid mobiiliga, siis ära unusta kasutamast uusi äppe ning pane tähele, et veel kuni neljapäevani (8. juuli) on võimalik saada kuni 80% cashbacki. 

KLIKI SIIA OPTIBETI POKKERIKONTO AVAMISEKS

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5