Märksõna: Ennustusvõistlus

Unibet korraldab TASUTA ennustusvõistluse: võimalik võita kuni 100 000 eurot!

Unibeti kihlveokontor korraldab oma mängijatele tasuta UEFA Meistrite Liiga ennustusvõistluse, kus on võimalik võita kuni 100 000 eurot.

OM 2018 Unibetis: kasumivõimendus hokis + €50 000 ennustusvõistlus

2018. aasta taliolümpiamängud on alanud ning Unibet rõõmustab oma mängijaid nii 50 000-eurose auhinnafondiga ennustusvõistluse kui 20% kasumivõimendusega jäähokis.

Osale tasuta Meistrite Liiga ennustusmängus Coolbetis!

Coolbet kutsub oma kliente osalema jalgpalli UEFA Meistrite Liiga alagrupiturniiri ennustusmängus, millel on korralikud rahalised auhinnad.

Ennusta Unibetis TASUTA nelja tänase CL mängu skoori ja võida 50 000 eurot!

Unibet on kindel, et Sa ei suuda elu sees nelja Meistrite Liiga mängu täpset skoori ära arvata ja annab sellele, kes vastab õieti, hiiglasliku 50 000-eurose auhinna!

Unibet saadab ühe mängija unistuste vutireisile ja annab ära veel 10 000€

Kas unistaksid vaadata El Clasicot, Milaano või Manchesteri derbyt otse staadionil? Juhul kui vastad sellele küsimusele jaatavalt, siis on järgmine Unibeti pakkumine just Sulle!

Superpakkumine on tagasi: Võida Unibetis 50 000 eurot!

Unibet on taas täiesti kindel, et Sa ei suuda nelja valitud mängu täpset skoori ära arvata ja annab õigesti vastajale hiiglasliku 50 000-eurose auhinna!

Osale TASUTA uues Coolbetis Meistrite Liiga ennustusmängus ja võida kuni 10 000€

Coolbet kutsub oma kliente osalema uues jalgpalli UEFA Meistrite Liiga ennustusmängus, millel on korralikud rahalised auhinnad.

Ennusta TASUTA Eesti jalgpalli meistriliiga tulemusi ning saa osa 550 eurost

Täna, 8. märtsil algab Eesti jalgpalli tähtsaima, A. Le Coq Premium Liiga uus hooaeg. Ennusta tasuta tulemusi ning võida Coolbetis vapustavaid boonuseid!

Euroopa tippliigadele panustad? Siis jälgi kindlasti Coolbeti pakkumisi!

UEFA Meistrite Liiga ning UEFA Euroopa Liiga on täiega käimas ning turu parimaid koefitsiente pakkuv Coolbet rõõmustab oma mängijaid erinevate eksklusiivsete eripakkumistega.

Coolbetis algab Premium Liiga ennustusmäng. Osalemine on tasuta!

Sel nädalal algab Eesti Premium Liiga 30. hooaeg ning Coolbet kutsub kõiki spordisõpru osalema tasuta ennustusvõistlusel!

Kasiino
Spordiennustus
Pokker