Euroopa tippliigadele panustad? Siis jälgi kindlasti Coolbeti pakkumisi!
  • Jokker.ee
  • 06.11.2019
  • 0

Euroopa tippliigadele panustad? Siis jälgi kindlasti Coolbeti pakkumisi!

UEFA Meistrite Liiga ning UEFA Euroopa Liiga on täiega käimas ning turu parimaid koefitsiente pakkuv Coolbet rõõmustab oma mängijaid erinevate eksklusiivsete eripakkumistega.

100% tagasimakse

Igal keskpäeval avaldab Coolbet ühe päeva mängu, millele saab panustada 100% tagasimaksega. See tähendab erakordselt häid koefitsiente, sest kihlveokontori marginaal puudub sootuks! Valitud päeva mäng on alati üks suurimatest publikumagnetitest, mistõttu on üsnagi kindel, et teisipäeval ja kolmapäeval on see ühtlasi Meistrite Liiga kohtumine.

Võida tasuta live-bet

Igas Meistrite Liiga mänguvoorus  on üks matš (seekord tänane Madridi Reali ja Galatasaray kohtumine), millele saad teenida 10 € tasuta live-panuse. Selleks vasta viiele küsimusele valitud mängu 1. poolaja kohta ning kui paned vähemalt 4 küsimust täppi, siis saad teiseks poolajaks 10€ live-panuse. 

Vastuste töötlemine võib aega võtta kuni 15 minutit. Tasuta panustele kehtib läbimängimise nõue 1x miinimumkoefitsiendiga 1.50.

Coolbet bäönner.jpg

SAA tasuta live-bet
Igas mänguvoorus võid saada ühe tasuta live-beti ka päris niisama! Selleks: 
- Liitu pakkumisega, sisestades boonuskood MATCHDAY4. Korraga saab olla vaid üks aktiivne spordiboonus. 
- Tee vähemalt 25 € väärtuses live-üksikpanuseid Meistrite Liiga ja/või Euroopa Liiga mängudele, min koefiga 1.50. Arvesse lähevad ainult panused, mis on tehtud päris rahaga.
- Kui Sinu panus(te) tulemused on otsustatud, siis saad Tasuta Livebeti automaatselt.
- Tasuta Livebet on saadaval kuni pühapäeva, 10. novembrini kell 23:59.

Ära unusta ka iganädalasi Coolbeti Inglise liiga tasuta ennustusmänge, kus võid riskivabalt portsu raha võita! Ja kasuta ära võimalust teenida päris niisama üks 10-eurone tasuta panus järgmiseks nädalaks!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5