Aasta esimese Paf Live'i võit vormistati üllatavalt kiiresti
 • Jokker.ee
 • 06.01.2019
 • 0

Aasta esimese Paf Live'i võit vormistati üllatavalt kiiresti

2019. aasta esimese Paf Live'i võitja pakkus tõelist vaatemängulisust ja üllatavalt kiiret finaallauda. Rahakohad olid selged veidi enam kui tunniga. 

Uus hooag sai stardi 5. jaanuari pärastlõunal, mil Olympic Park Casinosse kogunesid esimesed pokkerisportlased. Teiste seas oli alguseks kohale tulnud Raigo Vakra, kes sattus istuma just õigele kohale - nimelt oli just tema see, kellele loositi välja kella tundjate rahaline preemia 70 eurot. 

Lisaks sellele juba tuttavale boonusele jätkab Paf Live ka uuel hooajal sissetöötatud preemiasüsteemiga, mille järgi kuulub uus tasuta pääse parimale naisele ja rahamulliks jäänud mängijale. "Pole vaja lõhkuda midagi, mis hästi töötab," sõnas Pafi esindav Laur Sibold enne turniiri. Ja vaieldamatult süsteem töötab, sest oli kohale meelitanud taaskord hea hulga tiitli pretendente. Kokku kogunes 83 mängijat, kellest 23 kasutas teist korda startimise võimalust. Nii kogunes sisseostude ja re-entryte summana auhinnafondi 6752 eurot, millest jagus 10 parima premeerimiseks. 

Turniiri algus kulges üsna tempokalt ja toredalt, kuid tõeliselt põnevaks läks asi alles finaallaua paiku. Mitmed mängijad olid enda ees suurt stäkki hoidnud juba pikemat aega ning suure stäkiga mängimisega suisa ära harjunud. Näiteks kuulus juba turniiri keskfaasist alates chipliidrite hulka Rauno Esop. Kohe finaallaua alguses tuli tal aga mängida veidi õhema žetoonikuhjaga. Tänu ühele suurele tõstele tundis Rauno, et on suisa kohustatud ees kõlanud all-inile vastama, kuna foldi korral jääks stäkk veelgi kõhetumaks. Et Rauno pole suurem asi närutaja vend, läks ta oma saatusele vapralt vastu. Paraku kehvem stardikäsi lauast abi ei saanud, mistõttu pidi Rauno seekord leppima 10. koha ja 202 euro suuruse auhinnarahaga. Samas väärib Rauno igati positiivset äramärkimist, sest finaallauas nägime teda ka nii möödunud aasta oktoobris kui ka novembris toimunud turniiril.

Samuti väärib äramärkimist Ave Lepik, kes oli seekordse turniiri parim naismängija, mis tagas talle tasuta turniiripääsme. Lisaks sellele kuulus talle ka väärikas 7. koht ja 284 eurot

Kuid tagasi põhiteema juurde - kes oli see vinge Wismari pokkeriklubi liige, kes finaallauas nii palju elevust tekitas? Selleks oli mängija nimega Siim K. Oma aina haaret laiendava stäkiga võttis ta välja üheksast konkurendist tervelt kaheksa. Ainult 4. kohal lõpetanud Martin Vettiku chipid liikusid Paul Argusele, kõik ülejäänud finalistid said otsa just läbi Siim K. karmi käe. See kõik käis nii kiiresti, et rahakokkulepe või väsimus ei tulnud üldse kõnekski. 

Ka heads up Siim K. ja Paul Arguse vahel lõppes kiiresti, kestes täpselt 1 jaotuse jagu. Oma  õnnestus Siimul Pauli  vastu vormistada reaks ning läbi see turniir saigi. Siim ise leidis, et oma suure stäkiga ei oleks tal kuidagi olnud võimalik teisiti mängida. Võit ühes karikaga tõi talle mõistagi palju rõõmu, aga lisaks ka 2059 eurot. Paul teenis 2. koha eest 1317 eurot

Mida põnevat jaanuari turniiril veel juhtus, saab järele lugeda live-blogist

Paf Live 05.01.2019: €70 No Limit Holdem re-entry (83 osalejat, 23 re-entryt):

 1. koht Siim K. - 2059 € 
 2. koht Paul Argus - 1317 €
 3. koht Ermo Saan - 925 €  
 4. koht Martin Vettik - 675 €
 5. koht Andreas Sioulas - 452 €
 6. koht Jimmy Philippe Dewerdt - 365 €
 7. koht Ave Lepik - 284 €
 8. koht Timo Öykkönen - 250 €
 9. koht Dmitri Krasnov - 223 €
 10. koht Rauno Esop - 202 €

Järgmine Paf Live'i lahing toimub juba 2. veebruaril. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker