Banner
LIVE

Novembri Paf Live lõppes ebaõiglase diiliga
 • Jokker.ee
 • 04.11.2018
 • 0

Novembri Paf Live lõppes ebaõiglase diiliga

3. novembri Paf Live'i neli parimat jätsid kohad välja mängimata, sõlmides rahakokkuleppe, millesarnaseid sel turniiril enne ilmselt sõlmitud pole. 

Laupäeva pärastlõunaks oli Olympic Park Casinosse kogunenud umbes 70 pokkerimängijat, kes valmis pokkerilauda istuma ja järgmist Paf Live'i tšempioni välja selgitama. Ilmselt oli õigeks ajaks kohale tulnuid nii palju, sest nagu ikka, loosis ka seekord Laur Sibold välja 70 eurot sularaha. Õnnelikuks rahaomanikuks sai Gert Laanemets

Ent rahvast kogunes aina juurde, nii et pärast esimest pausi oli otstarbekat kasutust leidmas juba ka ootelist, kuhu suunati nii hilist registreerumist kui ka re-entry tegemise võimalust kasutada soovivad mängijad. Lõplikuks osalejate arvuks kujunes 102 mängijat, teise korra ostis end sisse 22. Selle tulemusena kogunes auhinnafondi 7899 eurot, mis on 2018. aasta Paf Live'ide seas senini suurim. 

Lisaauhindadena läksid käiku uus Paf Live'i pääse mullikohale ning mitte parimale naismängijale, nagu tavaliselt, vaid hoopis parimale mehele. Mulliks jäi Aleksandr Jelpidiforov. Parimaks meheks pidi aga saama esikohale jõudev mängija, sest naisi seekord rahadesse ei jõudnud.

ban.jpg

Auhinnafondist jagunes 12 parimale mängijale. Iseäranis ärevil oli selle tõttu Marko Keskel, kes teatas, et on Paf Live'il kaks korda rahamulliks jäänud ning rõõmustas pärast mulli lõhkemist, et needusest pääsenud on. Eeldatavasti siis mitu korda 11. kohal lõpetanud Marko tegigi seekord parema tulemuse, lõpetades 10. kohal ja teenides 205 eurot

Finaallauda jõudis peale Naxeri veel mitmeid tuntud nimesid. Näiteks Vallo Maidla sai ühel hetkel stäki üles ning mängis väga tasakaalukat ja head pokkerit, kuid sai väga valusa löögi Tartu mängijal Marko Pritsilt, kes suutis oma -ga Vallo suuri tõsteid callides rida tabada. Vallol endal emandate taskupaar. Ehkki Vallo stäkk oli kõike muud kui väike, oli vastase oma veelgi suurem, mistõttu pidi Vallo leppima 8. koha ja 269 euroga

Hästi esines ka Rauno Esop, kes möödunud kuul 6. kohal lõpetas ja 409 eurot teenis. Seekordselt finišeeris ta 5. kohal ja kasseeris 513 eurot. Kiidusõnu Rauno hea mängu kohta jagus ka vastasel Jimmy Philippel, kes samuti kahel järjestikusel kuul finaallauda nautis. Kui oktoobris oli ta viies, siis novembris lõpetas 7. kohal ja teenis 316 eurot

Kui järel oli neli parimat mängijat, lõpetati mäng järsult ära. Martin Toomas ja Marko Prits, kellel olid suurimad stäkid, teatasid, et ei viitsi rohkem mängida ja tahtsid arutada diili. Kuna välja pakuti kokkuleppe, mille kohaselt jaguneb raha nelja järelejäänu vahel sendi pealt võrdselt, ei olnud väiksemate stäkkidega Kaido Kooritsal ja Rein Inglandil ühtegi pretensiooni. Kõigi nelja mehe teenistuseks jäi 1396 eurot, kohad jagunesid chippide hulga järgi. Selle tulemusel kuulus esikohaga kaasnev au ja uhkus ning kaunis trofee tartlasele Marko Pritsile, kelle valduses oli sel hetkel julgelt üle poole kogu turniiril osalevatest žetoonidest. Ilmselt sõlmis Marko diili, millega enamik pokkerimängijaid iial nõustunud poleks. 

Mida põnevat novembri turniiril veel juhtus, saab järele lugeda live-blogist

Paf Live 03.11.2018: €70 No Limit Holdem re-entry (102 osalejat, 22 re-entryt):

 1. koht Marko Prits - 1396 € 
 2. koht Martin Toomas - 1396 €
 3. koht Rein Ingland - 1396 €  
 4. koht Kaido Koorits - 1396 €
 5. koht Rauno Esop - 513 €
 6. koht Ihor Muravskyi - 411 €
 7. koht Jimmy Philippe - 316 €
 8. koht Vallo Maidla - 269 €
 9. koht Pjotr Krasnopjorov - 229 €
 10. koht Marko Keskel - 205 €
 11. koht Marek Käsnapuu - 190 €
 12. koht Hannes Keskküla - 182 €

Järgmine Paf Live'i lahing toimub juba 1. detsembril. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker