Paf Live sai uue naistšempioni. Palju õnne, Margit Lepp!
 • Jokker.ee
 • 07.10.2018
 • 0

Paf Live sai uue naistšempioni. Palju õnne, Margit Lepp!

6. oktoobril toimunud Paf Live'i finaallauda jõudis kaks naismängijat. Neist üks suutis lõpuks kogu turna kinni panna. 

Auhinnafondi poolest oli oktoobri Paf Live selle aata suurim - võitjate vahel läks jagamisele koguni 7580 eurot, mis ületas tänavuse rekordi ligi 200 euro võrra. Lõplikuks mängijate arvuks kujunes 97. Teise katse võttis neist ette 22. 

Päeva esimene hitt kirjutati Urmas Kuuse arvele. Nimelt oli tema üks neist, kes oli turniiri algusajaks kohale tulnud. Loosiõnn naeratas ning Urmasele kuulus 70 eurot sularaha. Avasõnad lausunud Laur Sibold täpsustas ka teised välja antavad eriauhinnad. Uus pääse pidi kuuluma nii mullikohale kui ka parimale naisele, nagu ikka. Kui väga sageli on saanud naljatlemisi öelda, et uus pääse läheb mullile ja parimale naisele ning karikas parimale mehele, siis selle turniiri puhul oli juba algusest peale tunda, et võib minna teisiti. 

Turniiri alustas 12 naismängijat, kellest nii mõnigi on endale juba nime teinud. Mida vähemaks mängijaid jäi, seda suuremaks naiste kontsentratsioon muutus. Finaallauda jõudis kaks naist, Margit Lepp ja Kristel Daniel. Napilt jäi välja veel Ave Lepik. 

Mullikohaga pidi seekord leppima Rein Ingland, kes leidis küll sobival hetkel käest emandate pocketi, kuid sai all-inile calli Silver Simulask-lt, mis kolmest outist ühe ka välja tõmbas. 

Lisaks mõnele vähem tuttavale nimele leidus finalistide seas ka tuttavaid nimesid. Peale Paf Live'i juba kaks korda võitnud Silveri oli seal näiteks Kalle Suvi, kellel ka kodus sama karikas juba olemas. Chipliidrina alustas finaallauda Argo Garamaga, kes samuti pokkeriringkonnale hästi teada. 

Paf Pokker.jpg

Kui selgus 9. koht, kuhu platseerus Kristel Daniel, oli teada, et parima naismängija tiitel kuulub Margitile. Kuid et ta lausa TOP 3 jõuab, tuli talle endale täieliku üllatusena. Vahepeal kokku kuivanud stäkk õnnestus Margitil edukalt üles duubeldada. Nii et kui korraks tehti TOP 3 vahel juttu ka rahakokkuleppest, ei olnud Margit sellest just suures vaimustuses. Kaart jooksis tõesti hästi.

Argo õnnestus Margitil konkurentsist eemaldada kuningate pocketiga. Flopis top-paari tabanud Argo astus otse lõksu. Tema saagiks jäi 1039 eurot. Täpselt sama kaart oli Margitil vastu panna ka Rauno Esopile, lülitades viimane konkurentsist välja 6. koha selgitamise juures. Rauno tuluks jäi 409 eurot.

Kalle Suve elimineerimine käis veelgi kiiremalt, kuna duell algas Margiti suurest eduseisust. Tõtt-öelda oli Kalle ilmselt rõõmus, et üldse nii kaugele välja venitada oli suutnud, kuna hiilgavaid stardikäsi ega fortuunast kantud flippe polnud tal ette näidata terve finaallaua vältel. Kõik chipid oli ta kokku ajanud raske tööga.

Kalle viimaseks käeks jäi , mis ei saanud vastu Margiti -le. Kalle töötasu õhtu eest 1478 eurot, Margitile kuulus aga 2018. aasta senine kogukaim Paf Live'i esikoharaha - 2312 eurot. Ühtlasi on see suurim summa, mille Margit kunagi pokkeriga teeninud. 

Nii on Paf Live'i tšempionide hulka lisandunud veel üks naismängija. Sama saavutus on lisaks Margitile ka Christel P., Marianna Bastamowi, Leone Kala, Irina Pulatova ja Maili Tannbaumi kontol.

Mida põnevat oktoobri turniiril veel juhtus, saab järele lugeda live-blogist

Paf Live 06.10.2018: €70 No Limit Holdem re-entry (97 osalejat, 22 re-entryt):

 1. koht Margit Lepp - 2312 € 
 2. koht Kalle Suvi - 1478 €
 3. koht Argo Garamaga - 1039 €  
 4. koht Valter Karu - 758 €
 5. koht Jimmy Philippe - 508 €
 6. koht Rauno Esop - 409 €
 7. koht Silver Simulask - 318 €
 8. koht Anti Mustkivi - 280 €
 9. koht Kristel Daniel - 250 €
 10. koht Andrei Miruta - 227 €

Järgmine Paf Live'i lahing toimub juba 3. novembril. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker