Kalle Suvi jätkab edukat pokkeriaastat - lisandus Paf Live'i tiitel
  • Jokker.ee
  • 05.11.2017

Tänavuse aasta teises pooles uskumatult heas hoos olnud Kalle Suvi täiendas pokkeritrofeede riiulit novembris Paf Live'i karikaga.

4. novembril leidis aset järjekordne Paf Live'i pokkeriturniir, kus võtsid omavahel mõõtu 98 pokkerisportlast. 70-euroste sisseostude ja 26 juurdeostu tulemusel kogunes auhinnafondi 7898 eurot, mis jagati ära 10 parima vahel.

Lõbusale pokkerilahingule kohaselt ei puudunud sellelgi korral turniirilt Laur Siboldi välja mõeldud pisike vimka. Kui tavapäraselt kuulub uus tasuta pääse parimale naismängijale ning rahamullile, siis seekord ootas tasuta sisseost ka seda mängijat, kes kukub välja vahetult enne re-entry perioodi lõppu.

Oktoobri Paf Live'il teisele kohale tulnud Taago Tamm lähenes asjale strateegiliselt ning asus ca 6 minutit enne 8. leveli lõppu ootele, et boonus endale napsata, kuid pidi pettuma, sest vaid sekundid enne turniirikella õnnestus Jaan Vaabelil elimineerida lauakaaslane Lauri Laanvee, kes võidetud sisseostu ka kohe realiseeris.

Tänu lisasisseostule õnnestus Lauril lõpuks jõuda 7. kohale ning teenida 332-eurone auhinnaraha.

Rahamulli positsiooniga tuli sel korral leppida Tanel Evertil, kes näitas väga head mängu, kuid pidi alla vanduma teda tabanud ebaõnnele. Kahel korral mullimängu ajal all-ini minnes õnnestus tal vastastega pank võrdselt jagada, kuid kolmandal korral -ga Lauri Laanvee kuningate taskupaari otsa komistades sai turniir tema jaoks läbi. Lohutuseks aga uus Paf Live'i pääse.

Turniiri keskfaasist alates koges tõsiselt head õnne soomlane Ville Kormilainen, kes sai korduvalt nupud sisse vastasest kehvemas positsioonis, kuid kellele pärast showdowni lauas alati vajalikud kaardid avati. Hea jooks oli mitmel teiselgi soomlasel, kuid finaallauas ühegi põhjanaabri jaoks kohta ei leidunud.

Küll aga mahtus finaallauda kaks naismängijat - Kristiina Tiitus, kelle saagiks jäi 5. koht ning Evelin Staub, kes lõpetas koha võrra kõrgemal. Naiste auhinnarahadeks olid vastavalt 529 ja 790 eurot

Heads upi jõudsid Kalle Suvi ja värskelt Wismari pokkeriklubi aasta oskusmängija tiitliga pärjatud Jaan Vaabel vahetult enne kella 3 öösel, kui 3. kohale oli platseerunud David Mildenberg.

Veel enne duelli algust lepiti kokku, et auhinnarahad jagatakse ettenähtust veidi võrdsemalt ning edasine mäng jätkub karikale ja 149 eurole. Nii olid mõlemad mehed endale kindlustanud 1900 eurot.

Sitke Kalle oli valmis heads upi mängima kasvõi mitu tundi, sest just kaks tundi kulus tal alles hiljuti Olybet Poker Series karika võitmiseks. Jaan polnud nii põhjalikust kahevõitlusest huvitatud ja lähenes asjale wismarliku agressiivsusega. Kahe calli saanud all-ini järel oligi Jaan chippidest lage. Esimesel korral pidas tema  vastu Kalle kolmede pocket, teisel korral jäid Jaani kümned Kalle  vastu jõuetuks.

Tšempion oligi selgunud ning väsinud pokkeristid võisid sammud kodu poole seada. Võitja lisas kommentaariks, et turniir ei kulgenud tema jaoks just lihtsalt. Praktiliselt terve turniiri vältel tuli mängida ca 20 BB suuruse stäkiga ja see oli paras väljakutse. Pafi karikas oli aga Kalle auhinnariiulilt veel puudu ning ta oli väga rõõmus, et see viga parandatud sai.

Paf Live 04.11.2017: €70 No Limit Holdem re-entry (98 osalejat)