Aasta viimasest Paf Live'ist võttis osa 99 mängijat
  • Jokker.ee
  • 18.12.2016
  • 0

Aasta viimasest Paf Live'ist võttis osa 99 mängijat

17. detsembril toimus Olympic Park kasiinos selle aasta viimane menukas Paf Live pokkeriturniir, millest võttis osa 99 mängijat. Mäng vältas üle 12 tunni ning 14 mängijat vajas lisaks esimese sisseostule ka teist katset (re-entry). 

Valdava osa mängijatest moodustasid aktiivsed harrastajad. Teistelgi elualadel kuulsust kogunud inimestest olid kohal näiteks Anti Reinthal, Mairold Millert ning Margus Vaher. Laudades võis näha ka mõningaid nimekaid pokkeriproffe ning väliskülalisi. 

Pokeristide kõrval jahtis karikat kümme naist, kellest paistsid enim silma Kristiina Sultangarejev-Tuder, Annika Haaviste, Christel Piller ning Natalja Manuyko. Neist ainsana jõudis finaallauda aasta esimese Paf Live'i võitnud Christel, kes oleks võinud hea õnne korral ka sel korral triumfeerida, kuid tema lõpptulemuseks jäi siiski (samuti väga tubli) neljas koht. Lisaauhinnaks saab Christel tasuta pileti järgmisele Pafi Live'ile. 

Finaallauda alustasid liidritena David Mildenberg ning Jarno Laiho. Väga heas löögihoos oli ka vanameister Ain Annus, kes tundis korduvalt muret, et ei mahu enam peagi oma pere kolme parima pokkerimängija sekka. Ega see tulevikus lihtne olema saagi, sest on ju Aini poeg näiteks nimekas netihai Martin Eerik Annus

PAF HEART POKER ESIMESE DEPOSIIDI BOONUS ON 1000 EUROT

Paraku pidi Ain leppima kaheksanda ning Christeli poolt Surematuks Kaštšeiks tituleeritud Meelis Siimson kuuenda kohaga. Nende vahele mahtus David Monteagudo, esikümne lõpetasid aga Andreas Rehn ning samuti mitmel korral väga keerulistest olukordadest välja pääsenud Mati O. 

Viie parima selgumise järel läks mäng suurte blindide tõttu tõeliseks loteriiks ning ainsateks käikudeks kas push või fold. Jarno ning Christeli kukutamisega suureks liidriks tõusnud kogenud Eduard Kruglov-Arutiunian ei suutnud siiski oma ilmset eduseisu kohe võiduks vormistada, vaid andis duublid nii Davidile kui eilsele suurimale üllatajale Vjatšeslav Braznikovile. Pisut hiljem võttis hoopis Vjatšeslav Davidi välja ning sellega sai tema stäkk Eduardi omaga pea võrdseks.

Otsustati, et edasi mängima ei hakata, vaid tehakse raha vennalikult pooleks. Mõlemad mehed said 1799 eurot, tänu napilt suuremale stäkile läks esikoht Eduardile. Kui Eduard on võidutsenud Paf Live'il ka varem ning näidanud head mängu paljudel Eesti suurimatel pokkeriturniiridel, siis Vjatšeslavi senine suurim saavutus on OPS-i teine koht. Põhjust rahuloluks oli kindlasti mõlemal. 

IMG_1814.JPGTšempion Eduard Kruglov-Arutiunian

Paf Live 17.12: €70 No Limit Holdem re-entry (99 osalejat)

Lõppjärjestus ja auhinnarahad

1. Eduard Kruglov-Arutiunian - 1799
2. Vjatšeslav Braznikov - 1799
3. David Mildenberg - 986
4. Christel Piller - 719
5. Jarno Laiho - 482
6. Meelis Siimson - 388
7. David Monteagudo - 302
8. Ain Annus - 266
9. Andreas Rehn - 237
10. Mati O. - 215

Sel hooajal toimus 12 igakuist Paf Live turniiri, millest 11 Tallinnas ning üks Pärnus. Keskmine osalejate arv oli 80-85 mängijat, saja osaleja piir ületati nii märtsis kui septembris. Keskmine turniiride pikkus jäi vahemikku 10,5-11,5 tundi, kuid aprillis peeti maha tõeline 13,5-tunnine maratonlahing, mis lõppes blindidega 100 000/200 000 (finalistide kogustäkk 15XBB).

Paf Live võidukarika suutsid võita (lisas eelpool mainitud Christelile ja Eduardile) ka Taivo Sillaste, Roman Dratsov, Andrey Baykov, Mart Tammoja, Karlo Kivi, Markko Pokk, Marek Selgeveer, Herki Maide ja Karol Ottis. Veelkord palju õnne neile kõigile! Ühtegi superinimest - kahekordset võitjat - sel aastal ei selgunud. 

Paf Live jätkub Tallinnas jaanuari alguses ning toimuvat kantakse ka edaspidi üle Jokker.ee live-ülekannete lehel. Eilseid sündmusi saad järelvaadata siin.

PS. Pafis käib detsembris suur loosikampaania, millest võivad võtta osa kõik kasutajad. Kõige olulisem on aga see, et selles osalemine on täiesti TASUTA ning saadud võitudele ei rakendu mingeid läbimängimise kohustusi! 

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker