Aprillis on lisapõhjus mängida Fish Party SNG-kiirturniire
  • Jokker.ee
  • 01.04.2018
  • 0

Aprillis on lisapõhjus mängida Fish Party SNG-kiirturniire

Aprillis on lisapõhjus mängida Microgamingu pokkerivõrgustikus Fish Party SNG-turniire, sest progresseeruva Jackpoti väljatulemisel läheb jagamisele veel raha - "Trawler Jackpot" kogusummas 45 000 €. Lisaks on võimalik saada tasuta pileteid pakkumisega 10=1.

Kuidas "Trawler Jackpot" kampaaniast osa saada?

Aprillis ükskõik mis sisseostuga Fish Party progresseeruva Jackpoti väljatulemisel saavad osa ka teised, kes mängisid samuti Fish Party turniire 24 tunni jooksul enne suurmängu ilmumist. Esimese progresseeruva Jackpoti väljatulemisel jagavad kvalifitseerunud mängijad 10 000 €, järgmise Jackpoti tulemisel 15 000 € ning kolmandal korral läheb juba jagamisele 20 000 €. Seega on lisavõiduvõimalus 45 000 €, aga see pole veel kõik!

Mängi 10 sama sisseostuga Fish Party turniiri ja saad kingituseks sama taseme turniiri tasuta pileti - kokku on võimalus teenida 5 tasuta piletit mängides kõikidel tasemetel (1 €, 5 €, 10 €, 20 € ja 50 €).

Mängimiseks saad valida Eestis litsentseeritud pokkeritubadest kas OlyBetBetsafeCoolbet või Paf pokkeritoa. Kui sul veel puudub konto mõnes toas, siis tutvu uue mängija pakkumistega meie lehel.

OlyBet annab ka aprillis esimese Fish Party võidu eest samanimelise kasiinomängu 10 tasuta keerutust igaüks väärtusega 30 eurosenti (võitudel puudub läbimängimise kohustus). Jackpot mängu tabamisel teenib OlyBeti mängija ka Battle of Malta 2018 paketi.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker