Augusti Paf Live'il kehtestas enda ülemvõimu Artur Külanurk
 • Jokker.ee
 • 04.08.2019
 • 0

Augusti Paf Live'il kehtestas enda ülemvõimu Artur Külanurk

Suve viimase Paf Live'i võitjat võinuks ennustada juba turniiri esimeste tundide jooksul - igati ootuspäraselt viis karika koju Artur Külanurk.

3. augusti pärastlõunal koguneti Olympic Park Casinos, kus peeti maha järjekordne Paf Live'i turniirisarja pokkerilahing. Heitluses osales 91 mängijat, kellest 21 kasutas ka re-entry tegemise võimalust. Selliselt saadi kokku 7134 euro suurune auhinnafond, mis jagunes 10 parima vahel. 

Tavaks saanud "kohalolekukontrolli" läbi edukalt Andres Aldoja, kes sattus istuma õigel ajal õiges lauas ning võitis loosiga 70 eurot sularaha. Seejärel läks päris mänguks. 

Ehkki perekond Siboldeid, kes Pafi-asju ajavad, meiega seekord turniiril polnud, ei jäänud ka teised lisaauhinnad välja jagamata. Nimelt oli teada, et uue pääsme saab õhtu parim naismängija ning samuti mulliks jääv mängija. Naised näitasid taas vastupidavat mängu ja uue pileti pärast käis heitlus veel siiski, kui alles oli kahe laua jagu mängijaid. Lahingust väljus taas võidukana Proua Piller. Olgu öeldud, et nii oli see ka kuu varem. 

Rahakohtadele naismängijaid ei jõudnud. Küll oli aga õhus võimalus, et rahadesse venitavad end välja kaks venda - Ander ja Andreas Heidmets. Riske võtnud vanemat venda Anderit tabas paar korda ebaõnn, mis päädis lõpuks väljakukkumisega ning mull oligi lõhkenud. Lohutuseks siiski uus turniiripääse.

Edasi asus Ander häälekalt kaasa elama noorema venna tegemistele. Viimane oli muideks kasiinos pokkerit mängimas alles teist korda elus. Oli põhjuseks siis julgus või hulljulgus, aga südikalt vastu pidanud Andreas suutis kolme parima hulka jõudnuna oma ministäki veel suurekski pumbata. Rabe, vanemat venda lausa endast välja ajav mäng võinuks halvemini lõppeda, kuid tänu Artur Külanurga ettevaatlikkusele läksid Andrease toored blufid isegi läbi. 

Juba turniiri varasest faasist saati suurima stäkiga mänginud Arturi ees olevate žetoonide kogus oligi ühel hetkel vastaste omast väiksem. Kiire ja strateegilise mõtlejana käis Artur sel hetkel välja idee sõlmida rahakokkulepe, mis kindlustaks kõigile 1514 eurot ja see plaan kiideti Andrease ning samuti TOP 3 jõudnud Kuno Kompuse poolt koheselt heaks. 

Pärast Kuno chippide hõivamist olid heads upis Andreas ja Artur, ca kaks kolmandikku kõigist žetoonidest Arturi ees. Pikalt enam mäng ei kestnudki. Flopis paari tabanud Artur callis Andrease all-ini maha ning selle jaotusega oligi uus karikaomanik selgunud. 

Paf Live 03.08.2019: €70 No Limit Holdem re-entry (91 osalejat, 21 re-entryt)

 1. koht Artur Külanurk - 1514 € 
 2. koht Andreas Heidmets - 1514 €
 3. koht Kuno Kompus - 1514 € 
 4. koht Timo Öykkönen - 713 € 
 5. koht Francisco Racionero - 478 € 
 6. koht Jouni Kauppila - 385 €
 7. koht Urmas Koppel - 299 €
 8. koht Sven Kullamaa - 263 €
 9. koht Olli Rysä - 235 €
 10. koht Kai Morri - 214 €

Turniiri live-blogi on võimalik täismahus lugeda siit.

Järgmine Paf Live'i lahing toimub juba septembris. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

UUELE MÄNGIJALE: 50 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 50 tasuta spinni slotimängus Pehmed ja Karvased.  
2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker