Juuli Paf Live tõi kasiinosse üllatuslikult ligi 100 mängijat
  • Jokker.ee
  • 07.07.2019

Laulupeoga samal nädalavahetusel peetud Paf Live oli tavapärasest rahvarohkem. Pea 100 mängija konkurentsis riisus koore Madis Ormisson

6. juulil asus Paf Live'i pokkeriturniiril võitlustulle koguni 98 pokkerisõpra. Ehkki 2019. aasta arvestuses osalejate arvu rekordit ei sündinud, oli tiitlihuvilisi keskmisest rohkem. Koos 17 sooritatud re-entryga kogunes auhinnafondi 7326 eurot, mis jagunes 10 parima vahel.

Esimene võitja oli Kristjan Maasalu, kellel oli piisavalt nutikust end õigeks ajaks kohale vedada. Nagu kombeks, loositi turniiri algul välja 70 eurot sularaha ja just Kristjan sattus õigel hetkel õiges kohas istuma.

Kaardid õhus, võiski lõbus pokkeriüritus alata. Lisaks paljudele regularidele nägime ka mõnda seltskonnaajakirjandusest tuttavat nägu. Kohal oli nii endine tantsija Mairold Millert kui ka modell Evely Ventsli. Nägusate osalejate seas oli ka kohalik pokkerikuulsus Tarmo Tammel, kelle habe hiilgas tavapärasest veelgi võimsamalt. Pokkerilauas jäid Tarmo jõu- ja ilunumbrid seekord tagasihoidlikuks.

Kohe alguses sai hea hoo üles agressiivset mängu mängiv Raigo Vakra, ent finaallauda ta ei jõudnudki. Turniiri keskfaasis suureks saanud stäkiga Janek Hin jõudis. Tema mängu lõpetas aga Proua Piller, kelle kümnete taskupaari Janekil murda ei õnnestunud. Mehe saagiks jäi 7. koht ja 271 eurot

Proua Piller näitaski väga head ja nauditavat mängu. Kuigi tema saatus oli üsnagi täpselt paika pandud juba enne turniiri algust. Nimelt ei olnud kohaloosi veel tehtud ja Proua küsis Pafi esindavalt Laur Siboldit, ehk too võiks Prouale anda koha, kus istuda. Laur haaras kätte teist lauda tähistava numbriplaadi ja ütles: "Näe - saad 2. koha ja parimaks naiseks." Algselt naljana mõeldud sõnad said peaaegu tõeks. Parimaks naiseks Proua tõesti saigi, teenides sellega ka uue tasuta pääsme, kuid 2. koha asemel tuli leppida 3. kohaga, mis tagas 1004 euro suuruse auhinnaraha. Väga kena kingitus perekond Pilleritele pulma-aastapäevaks, mida öösel kell 12 tähistama asuti.

Kahe parima sekka jõudis üks meesterahvas, kes soovis salapäraseks jääda ega soostunud meile oma nime avaldama. Ning Madis Ormisson, kelle nägu on seevastu igati tuttav. Tõsise ja keskendunud jõukatsumise asemel läksid mehed kergema vastupanu teed. Kiiresti sõlmiti rahakokkulepe, mille järgi kuulus Madisele 1800 ning tema vastasele 1850 eurot, kuna viimase stäkk oli veidi suurem. Karika pidi saama see, kes võidab lahtiste kaartidega flipi. Fortuuna naeratas seekord Madisele.

Finaallauast jäi seekord napilt välja Mart Tammoja, keda nägime viimati Paf Live'il rahades alles märtsis, kui ta lõpetas 4. kohal. Seekordseks saagiks tasuta pääse. Aga tuttavaid nägusid oli finaallauas ka ilma Mardita.

Paf Live 06.07.2019: €70 No Limit Holdem re-entry (98 osalejat, 17 re-entryt)