Juuni Paf Live lõppes Marius Moreli tahtmist mööda
 • Jokker.ee
 • 02.06.2019

Juuni Paf Live lõppes Marius Moreli tahtmist mööda

Juuni Paf Live'il heads-upi jõudnud Marius Morel keeldus diilist ja lõpetas jõukatsumise nii, nagu talle paremini sobis - esikoha ja 1845 euroga.

Juunikuu Paf Live meelitas Park Casino mängusaali lausa 83 mängijat, kellest 12 kasutas ka re-entry võimalust. Veidi enam kui 12 tundi väldanud turniir algas kohe 70 euro väljaloosimisega nende vahel, kes õigeks ajaks kohale olid jõudnud. Õnn naeratas Janek Kukele.

Rekordiline aeg kulus seekord heads upile, mida mängiti Marius Moreli ja Anton Komissarovi vahel lausa poolteist tundi ning mille käigus liidripositsioon vahetus korduvalt. Võitjana väljus  tasavägisest heitlusest pikaaegse kogemusega mängumees Marius Morel, kes kogu mängu ajal tõestas korduvalt, et ta oma vastaseid oskab enda taktikepi järgi suunata. Mariuse saagiks jäi lisaks ihaldatud karikale 1845 eurot. Kolmanda kohaga tuli leppida dramaatilise jaotuse tagajärjel põhjanaaber Anssi Kilpeläinenil, kelle turnis tabatud kaks paari jäid alla Marius Moreli riveris hititud kahele kõrgemale paarile.

Rahakohti ning suvist Pafi nänni jagus seekord kokku kümnele mängijale. Mullikohale sättis end Pafi signatuurfiguur Mati Pirn, kes kaotas oma suure stäki -d hoides Janno Kuusemetsa kümnete pocketitele. 

Parima naisena lõpetas pikalt mängu keskfaasis liidrikohta hoidnud Sandra Vilismäe, kes lisaks uuele turniiripiletile võitis 5. koha eest 405 eurot. Paraku sulas Sandra stäkk vastastele duubleid jagades. Eelmise kuu võitjal Katrin Rajasalul ei õnnestunud hoolimata tublist mängust seekord uuesti triumfeerida ning platseerus kahekümne parima hulgas. Kõike seda on võimalik täpsemalt järgi lugeda siit.

Paf Live 01.06.2019: €70 No Limit Holdem re-entry (83 osalejat, 12 re-entryt)

 1. koht Marius Morel - 1845 € 
 2. koht Anton Komissarov - 1180 €
 3. koht Anssi Kilpeläinen- 829 € 
 4. koht Dmitri Silonov - 605 € 
 5. koht Sandra Vilismäe - 405 € 
 6. koht Janno Kuusemets - 326 €
 7. koht Martin Berestovski - 254 € 
 8. koht Aleksandr Gazenfus - 223 €
 9. koht Oleksandr Taran - 199 €
 10. koht Rein Ingland - 181 €

Järgmine Paf Live'i lahing toimub juba juulis. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

UUELE MÄNGIJALE: 50 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 50 tasuta spinni slotimängus Pehmed ja Karvased.  
2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5