Maikuu Paf tõi mitmeid üllatusi, turniiri võitis kooliõpetaja Katrin Rajasalu
 • Jokker.ee
 • 05.05.2019
 • 0

Maikuu Paf tõi mitmeid üllatusi, turniiri võitis kooliõpetaja Katrin Rajasalu

Paf Live'i maikuu turniiri võitis õpetajaametit pidav Katrin Rajasalu (pildil), kes on pokkerit mänginud vähem kui kaks aastat. Üllatusi oli teisigi.

4. mai laupäev möödus Tallinnas Olympic Park Casinos täpselt nii, nagu need ikka Paf Live'i turniiri toimumisel mööduvad. Kasiino oli rahvast täis, kõigil tuju hea ja ootusärevus sees. Pokkerilaudadesse leidis tee 89 mängijat, kellest 18 käis ära ka teisel katsel. Selle tulemusel kogunes auhinnafondi 6816 eurot. Oma osa said sellest 10 parimat. 

Korraldusliku poole pealt uuendustega seekordne turniir silma ei paistnud. Suurim uuendus oli see, et juustupulkade asemel pakuti Valeri küpsiseid. Lisaauhindadest rääkides oli kõik sama, nagu alati. Uus Paf Live'i pilet parimale naismängijale ning mullikohale. Õigeks ajaks laekunute vahel loositi jälle välja 70 eurot sularaha. 

Viimati mainitud boonus õnnestus endale napsata Heiki Raidlepal, kes oli turniirile saabunud niigi freerollitud pääsmega. Sularaha võinuks ta lihtsalt kulutada re-entry sooritamiseks, aga väga head pokkerimängu demonstreerival Heikil lõpuks re-entry kaarti tarvis ei läinudki. Ent sellest hiljem. 

Juba turniiri algfaasis jäi silma head, ettearvamatut mängu mängiv Janar Nurmoja, kes suutis korduvalt vastaseid üllatada. Mäng sujus väga hästi, kuid lõppes mulli lõhkemisega. Janar mullimehe staatuse üle siiski väga ei kurvastanud, seda eriti kuuldes, et lohutuseks saab ta uue pääsme. 

Hea mängu pakkusid mitmed teisedki mängijad. Näiteks teenis Henri Käsperi kiidusõnad Alexey Manuyko. Viimane osutus ka Henri enda elimineerijaks. Ja Alexey edul ei olnud tegelikult suurt pistmist ka ema Nataljaga, kes lõppfaasis poega laua kõrval moraalselt toetamas oli, sest Alexeyl läks hästi ka enne seda. Lõplikuks tulemuseks sai ta kirja 10. koha ning teenis sellega auhinnaraha 204 eurot

Parima naismängija väljaselgitamisega oli seekord tükk tegemist. Finaallauda jõudis naisi koguni kaks - Christel Haller ja Katrin Rajasalu olid mõlemad stabiilselt hea stäkiga ega soovinud kumbki konkurentsist pudeneda. Alla pidi lõpuks vanduma Christel, kes lõpetas 4. kohal ja sai tasuks 682 eurot

Parima mehe väljaselgitamiseks läks hetkel, mil alles oli kolm mängijat - Heiki Raidlepp, Maxim Zorin ja Katrin Rajasalu. Katrin pakkus meestele ka diili sõlmimise võimalust, aga Venemaa päritolu Maxim oli nõus ainult pakkumisega, mis jätnuks karika talle, ent see ei sobinud jällegi Heikile. Nii jäi diil sõlmimata ning mäng jätkus. 

3. koha saigi lõpuks Maxim, auhinnarahaks jäi 934 eurot. Välismängijatest jõudis muideks rahadesse ka iseäranis kaugelt tulnud mängija Yamada Hiroaki (Jaapanist), kes lõpetas kaheksandana ja sai tasuks 252 eurot

Heads upis olid niisiis Katrin ja Heiki, viimane Katrinist oluliselt väiksema stäkiga. Katrini kaardijooks oli lausa hämmastav, seda eriti heads upi kohta. Tal oli ette näidata nii kõrgeid pocketeid kui ka tummiseid äss kõrgeid käsi. Heiki suutis välja peilida küll ühe duubli, kuid sellest võiduks ei piisanud. Viimane jaotus oli lausa dramaatiline, kui mindi pre-flopist flippama, Heikil , Katrinil . Ehkki flopis avati , tõi turn  ja Heiki käsi oligi surnud. Heiki saagiks seekord 1329 eurot

Võiduraha 2079 eurot oli endale auga välja teeninud Katrin Rajasalu, kellel pokkerimängijana kogemust hämmastavad poolteist aastat, kui sedagi. Õpetajana leiba teeniv Katrin on tuntud hoopis kui osav kabetaja. Alates laupäevast muidugi ka lootustandev pokkerimängija.

Kui sageli näeme lauas tõsiste kivinägudega pokkeriste, kelle puhul on raske aru saada, kuivõrd võit neid üldse rõõmustab, siis Hiiumaalt pärit Katrin on täiesti teisest puust. Iga võidukäe üle maksimaalselt rõõmu tundva Katriniga on lausa lust ühes lauas mängida, sest ta on ka hea suhtleja. Seda tõdes ka hõbedamees Heiki, kellega Katrin pikalt ühes lauas mängis.

Uus võimalus Katriniga rammu katsuda avaneb ilmselt juba 8. juunil, sest pani ju naine tasku ka uue tasuta pääsme. Ehk on nüüd aeg tagasi tuua lisaauhind, mis antaks parimale meesmängijale, sest juba kaks kuud järjest on turniiri võitjaks naine - aprillis tegi meestele tuule alla mäletatavasti Ilona Sibold.

Paf Live 04.05.2019: €70 No Limit Holdem re-entry (89 osalejat, 18 re-entryt)

 1. koht Katrin Rajasalu - 2079 € 
 2. koht Heiki Raidlepp - 1329 €
 3. koht Maxim Zorin- 934 € 
 4. koht Christel Haller - 682 € 
 5. koht Janek Merimets - 457 € 
 6. koht Andres Heinsoo - 368 €
 7. koht Kristjan Maasalu - 286 € 
 8. koht Yamada Hiroaki - 252 €
 9. koht Robert Kallikorm - 225 €
 10. koht Alexey Manuyko - 204 €

Turniiri live-blogi on võimalik täismahus lugeda siit.

Järgmine Paf Live'i lahing toimub juba juunis. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

UUELE MÄNGIJALE: 50 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 50 tasuta spinni slotimängus Pehmed ja Karvased. 
2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker