Betsafe pokkerikarikas: Põlva ikka esimene, Rapla tegi saatusliku valearvestuse
  • Jokker.ee
  • 01.06.2017

Betsafe pokkerikarikas: Põlva ikka esimene, Rapla tegi saatusliku valearvestuse

Regionaalse pokkerielu üks tippsündmustest, üle-eestiline 2017. aasta Betsafe'i pokkerikarikas jõudis mais Raplasse ning üllatus-üllatus: kolmandat korda järjest Põlva imemehed Jaan Vasser ning Marko Liblik enam kaksikvõitu ei saanudki!

1485-eurose auhinnafondiga Rapla etapi võitjaks krooniti hoopis kohalik mängumees Siim Veimann (pildil), kelle aga Rapla pokkeriklubi oli jätnud ainsana esindama oma teist võistkonda, mistõttu mees edetabelipunktidele ei pretendeerinud.

Saatuslik valearvestus

"Vastavalt võistluse reglemendile on iga võistlussarjas osalev klubi ühe live-turniiri võõrustajaks ning võib selleks puhuks panna välja kuni 10 mängijat, kuid punktidele konkureerib neist viis selleks eelnevalt esitatud mängijat," selgitas võistlussarja eestvedaja Tarmo "Waim" Pikk. "Pokkerisport on karm - saatuslikuks osutunud valearvestuse tõttu jäi Rapla klubil väärtuslikud 12 punkti saamata, mis oleks nad üldises edetabelis suisa teisele kohale viinud," lisas "Waim".

Nii noppisid live-turniirilt suurima saagi hoopis Suure-Jaani mehed, kellele kuulus nii teine, viies kui kaheksas koht. Eelpool mainitud Marko Liblik oli heas hoos ka Raplas ning lõpetas seekord kolmandana. Viimase kolme live-turniiri tulemused on mehel lausa müstiliselt head - järjepanu on õnnestunud saada teine, esimene ning nüüd siis kolmas koht. Pole ka midagi imestada, et just Marko on individuaalses edetabelis kindlalt esimene ning Põlva Pokkeriklubi võistkondlikus arvestuses edetabeli tipus.  

Võistkondlik edetabel 31. mai seisuga

Lisaks live-turniirile toimus Betsafe pokkerikarika raames ka tavapärane 22-eurose sisseostuga online-turniir, mille võitis Rapla pokkeriklubi põhitegijate hulka kuuluv Raigo "2XSA" Leinberg. Raplale kuulus ka online-turniiri võistkondlik esikoht Tartu Dorpati ning Pärnu Turniiripokkeri Klubi ees. 

Betsafe pokkerikarikast võtavad osa Tartu, Viljandi, Võru, Põlva, Valga, Rapla, Otepää, Puhja, Rakvere, Pärnu, Suure-Jaani ning Karksi-Nuia pokkeriklubid. Kuni aasta lõpuni toimub tosin live- ning online-turniiri, kusjuures iga võistlussarjas osalev klubi on ühe live-turniiri võõrustajaks. Iga klubi osaleb ühel turniiril viie mängijaga, keda võib järgmiseks korraks klubisiseselt vahetada. 

Individuaalses arvestuses jälitavad Markot tiimikaaslane Jaan ning Viljandi meeskonna tugisammas Meelis Vestla. Võitjatiimi liikmed saavad Betsafe'ilt auhinnaks 150-eurose Eesti meistrivõistluste pileti, aasta parim mängija aga 100-eurose Betsafe Live'i pileti.   

Individuaalne edetabel.png
Individuaalne edetabel 31. mai seisuga

Järgmine online-turniir toimub 11. juunil Betsafe'is, live-võistlus aga 1. juulil Viljandis. 

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5