Põlva pokkerimängijad said Triobeti pokkerikarikal kaksikvõidu
  • Jokker.ee
  • 26.03.2017

Põlva pokkerimängijad said Triobeti pokkerikarikal kaksikvõidu

Veebruaris alanud ning tosina pokkeriklubi osalusel läbiviidava võistkondlikku turniirisarja Triobeti Pokkerikarikas 2017 märtsikuine live-etapp toimus laupäeval Rakveres ning lõppes sel aastal karikasarjas debüteeriva Põlva pokkeriklubi võimsa kaksikvõiduga.

25. märtsil Rakvere Bowlingus korraldatud 50-eurose sisseostuga live-turniirist võttis osa 36 mängijat ning lisaks võistkondlikele punktidele pärjati kuute parimat ka rahaliste auhindadega. Finaallauas ei saanud keegi vastu Põlva pokkeriklubi mängijale Jaan Vasserile (vasakult teine), kes vastastest otsekui teerulliga üle sõitis. Ainus mees, keda Jaan säästis, oli oma klubi kapten Marko Liblik (vasakult kolmas), kellega koos ka esikohaduellini jõuti.

Põlva mehed omavahel madistama ei hakanud, vaid sõlmisid kokkuleppe ning jagasid auhinnaraha võrdselt. Mõlemad mehed teenisid 510 eurot, flipi karikale võitis aga Jaan. Auhinnalistele kohtadele tulid ka Rapla, Puhja ja Võru mängijad. 

Veebruaris turniirisarja võimsalt juhtima läinud Viljandi Mõttemängude Klubi suutis küll võita ka märtsikuise 22-eurose sisseostuga online-turniiri Triobetis, kuid Rakveres oma punktisaagile lisa ei saanud. Seevastu Põlva tiim tõusis Jaani ning Marko ülieduka mängu toel üldtabelis teiseks ning vahe Viljandiga on nüüd vaid 7 punkti. Kolmandal kohal paiknevad Suure-Jaani pokkerisõbrad ning hea meel on tõdeda, et kõikidel võistkondadel on õnnestunud nüüdseks silmad pähe saada. 

TB Pokkerikarikas pärast 4 etappi.png
Individuaalses arvestuses juhib hinnatud Viljandi pokkerimängija Meelis Vestla, keda jälitab laupäeval võidutsenud Jaan. Punkte on õnnestunud saada 32 mängijal ning siingi ootab aasta parimat eriauhind - tasuta pilet 100-eurose sisseostuga Triobet Live’ile.   
 
Pokkerikarikas ind. edetabel.png
Triobeti pokkerikarikast võtavad osa Tartu, Viljandi, Võru, Põlva, Valga, Rapla, Otepää, Puhja, Rakvere, Pärnu, Suure-Jaani ning Karksi-Nuia pokkeriklubid. Kuni aasta lõpuni toimub tosin live- ning online-turniiri, kusjuures iga võistlussarjas osalev klubi on ühe live-turniiri võõrustajaks.  

Iga klubi osaleb ühel turniiril viie mängijaga, keda võib järgmiseks korraks klubisiseselt vahetada. Kodusaalis mängiv klubi võib panna välja kuni 10 mängijat, kuid punktidele konkureerib neist viis selleks eelnevalt esitatud mängijat. Triobet premeerib võistlussarja edukaima klubi viite liiget 150-eurose Eesti meistrivõistluste piletiga.

Action jätkub Triobetis 9. aprillil, järgmine live-turniir toimub aga 23. aprillil Karksi-Nuias.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5