Esimene Lõuna-Eesti pokkerikarikas rändas Otepääle
  • Jokker.ee
  • 06.01.2017

Esimene Lõuna-Eesti pokkerikarikas rändas Otepääle

Möödunud aasta jaanuarist kuni detsembrini väldanud Lõuna-Eesti pokkerikarika esimese hooaja võitis Otepää pokkeriklubi. Väikesearvulise, kuid ühtset ja stabiilselt tugevat mängu näidanud võistkonna põhituumiku moodustasid Kristel Daniel, Mirko ja Martin Raid ning Tanel Rebane.

Triobeti poolt korraldatud turniirisarja esikohta jahtis üheksa klubi, mida esindasid viieliikmelised võistkonnad. Tartu, Viljandi, Võru, Otepää, Valga, Puhja, Suure-Jaani ning Karksi-Nuia tiimide kõrval pakkus konkurentsi ka Põhja-Eestis asuv Rapla. Igas kalendrikuus (v.a. juuni, juuli ja august) viidi läbi üks live- ning üks online-turniir. 

Kui 11-eurose osalustasuga online-turniirid toimusid eranditult Triobeti pokkeritoas, siis 25-eurose sisseostuga live-võistlused klubide kodusaalides. „Vastavalt omavahelisele kokkuleppele täitis iga võistlussarjas osalenud klubi ühel korral võõrustaja rolli. Lisaks võimalusele oma mängukohta kõigile tutvustada, said korraldajad panna välja ka viis lisamängijat, kes võistlesid küll auhinnarahale, kuid mitte punktidele,“ täpsustas ürituse eestvedaja Tarmo "Waim" Pikk.  

Iga võistluse edukamaid premeeriti sisseostudest kogunenud auhinnarahaga, millele lisandusid väärtuslikud edetabelipunktid üheksale parimale. „Võistluspõhine individuaalne arvestus ahvatles alati osalema ka nende klubide mängijad, kes olid kaotanud lootuse võistkondliku esikoha püüdmiseks. Nii püsis mäng aktiivsena kogu hooaja ning pinget jagus kuni lõpuni,“ kiitis "Waim". 

Triobet premeeris võitjavõistkonda  tasuta sõiduga vabalt valitud 100-eurose sisseostuga Triobet Live turniirile Eestis, Lätis või Leedus, millest Otepää klubi valis välja 13. jaanuaril Tallinnas toimuva Triobet Live'i. Esikoha saanud otepäälastele järgnesid Võru ning Valga pokkeriklubid.

karikatabel.png

"Waimu" kinnitusel polnud Otepää pokkeriklubi pink küll pikk, kuid seda kompenseeris sitkus, stabiilsus ning hea tiimitunne. „Viimastel aastatel on Eesti talispordi mekast saanud igati arvestatav pokkeri sihtkoht - siin on toimunud juba kolmed kohalikud meistrivõistlused ning 2015. aastal sai avalöögi ka Triobet Live Otepää turniirisari. Mullu veebruaris Otepää Golfikeskuses korraldatud Triobet WinterFest oli seejuures aasta suurim väljaspool Tallinnat toimunud pokkeriturniir terves Eestis,“ rõhutas Tarmo.  

Kõik eelmisel aastal osalenud klubid on juba teatanud oma valmisolekust algaval hooajal kaasa lüüa ning lisaks on käimas läbirääkimised mitme uue võistkonnaga. „Lõuna-Eesti Pokkerikarika algavale hooajale on oodatud kõik aktiivsed pokkeriklubid üle Eesti, keda ühendab huvi põneva mõttemängu ning seltskondliku ajaviite vastu,“ lõpetas "Waim". 

Võidukas Otepää pokkeriklubi.jpgVõidukad otepäälased

Kui soovid sel aastal oma tiimiga sarjas osaleda, siis võta kiiresti ühendust Tarmo "Waim" Pikaga (näiteks läbi Facebooki sarja lehel). 

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5