Triobet WinterFesti võitis Anneli Jõudna
  • Hannes Namsing
  • 15.02.2016

Triobet WinterFesti võitis Anneli Jõudna

Möödunud nädalavahetusel toimus Otepää golfiklubis 10 500-eurose auhinnafondiga Triobet WinterFest 2016 pokkeriturniir, mis viidi läbi koostöös Tartu Mõttemängude klubiga. Kahepäevase võistluse tšempioniks krooniti Eesti naismängijate eliiti kuuluv Anneli Jõudna (pildil keskel).

 

Sarnaselt eelmise aasta oktoobris Tallinna teletornis toimunud Triobet Highrollers in the Sky pokkeriturniirile, mille mänguformaati kasutati ka Otepääl, püüdis nüüdki tiitlit 35 osalejat. Nende seas olid nii Eesti läbi aegade parimad pokkerimängijad Madis Müür ja Imre Leibold kui ka nimekad turniiriprofid Markku Koplimaa, Kaspar Sein, Ott Jaakson ja Kaido Koorits.

 

330-eurose osalustasuga No Limit Holdem turniiri avapäev jättis konkurentsi kümme parimat. Liidriohjad haaranud Marek Käsnapuu ning Anneli domineerisid ka finaalpäeval, pidades maha pingelise mõlemapoolsete võimalustega esikohaduelli, mis vältas üle kahe tunni. Kuigi Marekil oli vahepeal koguni kaheksa korda rohkem punkte, ei õnnestunud tal oma vastast üle mängida ning viimastes jaotustes saatis edu hoopis Annelit.

  

"Muidugi lootsin võita, kuid ega ma selles just ülearu kindel ka ei olnud. Konkurents oli ikka väga tugev," väitis Turnapro meeskonda kuuluv Anneli ning naeris, et turniiri võidukarikas ise on vähemasti sama raske kui tee, mis tuli selle saamiseks läbida.  

   

Kahele parimale osutas kõva vastupanu kolmandaks tulnud Carmen-Elina Kupri, kes teenis 1680 eurot. Preemiaraha jagus ka kohtadele neljandast kuuendani, millele platseerusid Leino Piller, Toivo Ojasoo ning Meelis Kuldkepp. Madis Müür lõpetas kümnendana, nimekad netiprofid langesid konkurentsist aga juba võistluse esimesel päeval.  

 

"Erakordselt head meelt teeb asjaolu, et mõlemad turniiril osalenud naised jõudsid ka pjedestaalile. Vaevalt tuli Anneli ja Carmen-Elina edu kellegi jaoks üllatusena, sest nad näitasid juba eelmisel aastal väga head mängu ning on peamised kandidaadid 2015. aasta Eesti parima naismängija tiitlile," kommenteeris Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget.


Triobet WinterFest 2016: €330 No Limit Holdem freezeout (35 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Anneli Jõudna - 4 200
2. Marek Käsnapuu - 2 100
3. Carmen-Elina Kupri - 1 680
4. Leino Piller - 1 260
5. Toivo Ojasoo - 840
6. Meelis Kuldkepp - 420

Turniiril tehtud pilte saad vaadata siin.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5