Betsafe pokkerikarikas: Viljandis võitis Rakvere vanameister, liider ikka Põlva
  • Jokker.ee
  • 03.07.2017

Betsafe pokkerikarikas: Viljandis võitis Rakvere vanameister, liider ikka Põlva

Menukas üle-eestiline turniirisari Betsafe Pokkerikarikas 2017 jõudis möödunud laupäeval Viljandisse ning lõppes Rakvere pokkeriklubi "Black Bulls" esindava vanameistri Ants Olevi (pildil) võiduga.  

Pubis "Suur Vend" toimunud 1890-eurose auhinnafondiga turniirist võttis osa 42 mängijat. Turniiri lõpp oli erakordselt pingeline - kolmekesi mängiti üle tunni ning ka heads-up venis võrdlemisi pikaks. "Peamiselt tänu õnnelikule riverile käis stäkk edasi-tagasi, kuniks Antsu flippamiseoskus Margo Printsmanni flippamiseoskusest pisut paremaks osutus," muigas turniiridirektor Tarmo "Waim" Pikk. Paraku tähendas kaotas esikohaduellis ka seda, et Margol jäi õige napilt saamata ihaldusväärne kuldne duubel: võita ühe kuu jooksul nii live- kui online-etapp.  

Kolmas koht kuulus tituleeritud võrulannale Keithi Vallile, kellele järgnes Põlva imemees Jaan Vasser. Rahadesse jõudsid ka Raini Lelle Pärnust ning Magnus Pukk Viljandist. 

Tänu Antsule tuli Rakvere Viljandis toimunud live-etapi võitjaks. Kuu arvestuses oli kindlalt parim aga senine punane latern Karksi-Nuia, kes tõusis nüüd jagama üheksandat kohta. Liidriseisus kuulub aga endiselt Põlva mängijatele. 

Edetabe võistkondlik Betsafe.png
Võistkondlik edetabel 01. juuli seisuga

Pingeline võistlus individuaalses arvestuses

Nagu juba eelnevalt mainitud sai, oli juunikuu erakordselt edukas Margo Printsmannile. 11. juunil Betsafe'is toimunud 22-eurose sisseostuga online-turniiri võit andis 12, live-turniiri teine koht aga 10 punkti. Paraku pole aga Margo selle turniirisarja raames varasematel võistlustel punkte teeninud ning nii tõusis ta ülieduka mängu järel "kõigest" viiendaks. 

Liidriohjad kuuluvad Jaan Vasserile Põlvast, kes oli mõlemal juunikuisel turniiril neljas. Samas ei saa ta ennast aga kuigi kindlana tunda, sest nimekas Viljandi pokkerihai Meelis Vestla hingab kohe kuklasse ning ka oma linna mees ja kõva konkurent Marko Liblik pole just kaugel. Kui võitjatiimi liikmed saavad Betsafe'ilt auhinnaks 150-eurose Eesti meistrivõistluste pileti, siis aasta parimat mängijat ootab aga 100-eurone Betsafe Live'i pilet.   

Betsafe pokkerikarikast võtavad osa Tartu, Viljandi, Võru, Põlva, Valga, Rapla, Otepää, Puhja, Rakvere, Pärnu, Suure-Jaani ning Karksi-Nuia pokkeriklubid. Kuni aasta lõpuni toimub tosin live- ning online-turniiri, kusjuures iga võistlussarjas osalev klubi on ühe live-turniiri võõrustajaks. Iga klubi osaleb ühel turniiril viie mängijaga, keda võib järgmiseks korraks klubisiseselt vahetada. 

Betsafe pokkerikarikas ind edetabel.png
Individuaalne edetabel 1. juuli seisuga

Järgmine online-turniir toimub 9. juulil Betsafe'is, live-võistlus viiakse aga läbi 23. juulil Pärnus, Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas Lääne-Eesti suurimas, Grand Prix kasiinos. Seejuures on tegemist seni ainsa Betsafe Pokkerikarika etapiga, mis viiakse läbi kasiinos.  "Siiski tuletan kõikidele osalejatele meelde, et registreerimine käib endiselt VAID läbi liikmesklubide ning ka turniiri auhinnad makstakse välja VAID Betsafe'i kontodele," rõhutas "Waim". 

Tänu Betsafe'i pokkerikarikale vältab Betsafe'i juulikuine nädalalõpp koguni kolm päeva ning koosneb kolmest turniirist. Igati sobilik on ühildada minifestivali 22. juulil Toris toimuvate iga-aastaste ETPFi suvepäevadega

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5