Christel Haller: Annan endast kõik, et näeksime Eesti lippu WSOP finaallauas!
  • Jokker.ee
  • 27.06.2024

Christel Haller: Annan endast kõik, et näeksime Eesti lippu WSOP finaallauas!

Reedel algab käimasolevate turniiripokkeri maailmameistrivõistluste (WSOP 2024) naisteturniir, millest võtab osa ka kolm Eesti mängijat: Christel Haller (pildil), Liina Värk ning Kairit Leibold.

Valitsev Eesti naistemeister Christel on olnud tänavu suurepärases hoos, seda eelkõige just naisteturniiridel. Lisaks EMV 2024 naistekale võitis ta ka Chesterfield Poker Club'is toimunud naisteliiga (mis tõigi auhinnaks WSOP paketi) ning oli parim Olympic Casino kevadise pokkerifestivali OlyBet Showdown Springmix naisteturniiril. Las Vegases loodab Christel teha teoks ühe oma järjekordse unistuse. 

"Minu unistustes jõuan neljandasse päeva ehk finaallauda, millest tehakse ka ülekanne. Uhke tunne oleks näha WSOP-l Eesti lippu. Minu silmis on WSOP naiste turniir kõige prominentsem kõikidest teistest festivalidest. Minu eesmärk on minna seda turniiri mängima välja puhanuna, selge peaga ja eesmärgiga jõuda TOP 3-le. Loomulikult peab neljal päeval pokkerijumal seda kõike toetama, et nii ka juhtuks. Mina annan enda poolt 100%, mõtlen läbi oma otsused, et me seda Eesti lippu näeksime WSOP finaallauas!" kommenteeris Christel enne Las Vegasesse sõitu. 

Kui Christel on alles astumas oma esimesi samme Las Vegase pokkerisaalides, siis nii Kairit kui mullu aasta parimaks Eesti naismängijaks valitud Liina on WSOP-l juba väga staažikad osalejad ning mõlemal on ka tänavu esimesed tulemused kirjas. Liina on saanud kolm WSOP cashi, neist suurima (10 890 $) 154. koha eest 1500 $ Millionaire Maker turniiril, kus tehti koguni 10 939 sisseostu. Kairitil õnnestus aga äsja saada käsi valgeks 600 $ PokerNews Deepstack Championshipil.

Pokkerimaailma aasta tähtsaim naisteturniir algab 28. juunil kell 12:00 (Eesti aja järgi kell 22:00) ning selle sisseost on 1000 dollarit. Alustatakse 20 000 punktiga ning turniir on sügava struktuuriga, mängutasemed vältavad koguni 60 minutit. Soovi korral on lubatud teha ka üks re-entry. Naiste kõrval võivad turniiril osaleda ka mehed (neile on sisseost 10 000 dollarit), kuid loodame siiski, et džentelmenid rahuldavad oma mängukire mujal ning lasevad daamidel vabalt toimetada. Turniiri live-ülekannet saab jälgida PokerNewsis. 

Foto: Elena Kask

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5