Coolbet annab jõululaupäeval 5 tasuta spinni, võite läbi mängima ei pea!
  • Jokker.ee
  • 24.12.2016

Coolbet annab jõululaupäeval 5 tasuta spinni, võite läbi mängima ei pea!

Coolbeti jõulukalender on jõudnud 24. kuupäevani, mil kõiki mängijaid ootab 5 täiesti tasuta spinni slotil "Secrets of Christmas". 

Ka sellel pakkumisel puuduvad igasugused lisatingimused: tasuta keerutustega võidetud raha EI PEA enam kuskil "läbi mängima" - raha on koheselt ja lõplikult Sinu ning Sa võid seda kasutada, milleks iganes soovid!  

Mängijale, kes saab tasuta spinnist kõige suurema võidu, antakse 26. detsembri keskpäeval lisaks 100 tasuta Spinni samale mängule. Ka nendel võitudel pole mingit läbimängimisnõuet.

Kui Sul veel pole Coolbetis kontot, siis selle avamisel saad
10 TASUTA KEERUTUST TÄIESTI NIISAMA
Selleks: 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Samuti jätkub kõikidele mängijatele kasulik pakkumine: tehes  vähemalt 10-eurose,  saad järgmisel päeval 5 tasuta keerutust ning nii seitse päeva järjest. Võite ei pea kuskil läbi mängima. NB! Minimaalse sissemakse suurus on vähemalt 10 eurot ning tasuta spinnide saamiseks EI TOHI seda teha e-rahakotiga (Skrill, Neteller)! 

Tasuta spordiennustus - selle nädala auhinnafond 1500 eurot!

Kuni 26. detsembrini kell 17:00 saab teha ennustusi tasuta spordiennustust pakkuva veebilehe coolpickz.com iganädalases mängus, mille parimate vahel läheb jagamisele 1500 eurot. 

Auhinna võitmiseks tuleb ennustada Coolpickz veebilehel kümne populaarse jalgpallimatši (peamiselt Euroopa liigamängud) ja kümne valitud hokilahingu (NHL ja Põhjamaade liigad) tulemusi. Auhinnad  20 parimale makstakse välja boonuste näol, mis tuleb enne väljakandmist 6 korda läbi mängida.  

Selleks ava Coolpickz.com veebileht, logi sisse näiteks oma Facebooki kontoga ning tee ennustus ära. NB! Jalgpallis on tähtaeg 26. detsembril kell 15:30, hokis aga kell 18:00!

vutt.jpg
Coolbeti pakkumised uutele mängijatele

Kui oled konto Coolbetis juba avanud ning oma tasuta keerutused kätte saanud, siis ole teadlik ka esimese deposiidi boonustest:   
- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 
- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5