Coolbet annab kõikidele oma mängijatele 10-eurose tasuta panuse e-spordile!
  • Jokker.ee
  • 16.03.2020
  • 0

Coolbet annab kõikidele oma mängijatele 10-eurose tasuta panuse e-spordile!

Koroonapandeemia tõttu on pea kõik tähtsamad spordivõistlused peatatud ning ka spordiajakirjanikke ootab ees pikem puhkus. 

Seega tuleb spordisõpradel leida uusi väljakutseid ning asuda panustama nendele aladele, mis kriisi kiuste ikka edasi lähevad. Üheks neist on maailmas aina populaarsemaks muutuv e-sport ehk lihtsustatult öeldes arvutimängude mängimine tipptasemel.

Et e-spordiga paremini tutvust teha, pakub Coolbet kõikidele oma mängijatele 10-eurost TASUTA panust CSGO ESL Pro League turniirile, mis algab 16. märtsil ning kus lähevad vastamisi 24 maailma parimat tiimi. Tasuta panuse saamiseks: 

1) Logi sisse Coolbeti või ava konto siin

2) Tee vähemalt 20 € sissemakse boonuskoodiga ESPORTS1

3) Saad koheselt 10 € tasuta panuse, mida saad kasutada kõigis CSGO ESL Pro League mängudes

Kampaania vältab 4 nädalat ning üks kasutaja saab nädalas teenida maksimaalselt ühe tasuta panuse (kogu kampaania jooksul seega 4). Tasuta panus tuleb ühe korraga tervikuna ära kasutada. Tasuta panusel puuduvad läbimängimistingimused, kuid sissemakse tuleb 3x läbi mängida.

10 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker