Coolbet annab uutele mängijatele 10-eurose tasuta panuse Riigikogu valimistele
  • Jokker.ee
  • 02.03.2019
  • 0

Coolbet annab uutele mängijatele 10-eurose tasuta panuse Riigikogu valimistele

Coolbet annab kõikidele uutele Eesti klientidele, kes avavad konto ajavahemikus 27. veebruar 00:00 - 3. märts kell 08:59 10-eurose tasuta panuse 3. märtsil toimuvatele Riigikogu valimistele.

Boonuse aktiveerimiseks tuleb pärast konto avamist teha vähemalt 5-eurone deposiit ning kasutada boonuskoodi VALIMISED2019


Tasuta panuse peab tegema kogu summas ning seda ei saa jaotada mitme erineva pileti peale. Pööra tähelepanu, et tasuta panuse jaoks lubatud üritused on välja toodud lehel “Tasuta Panused”, mis ilmub menüüsse lehe vasakul poolel, kui logite sisse oma kontole. Kindlasti tuleb tasuta panus ära kasutada enne 3. märtis kell 08:59! 

Sobivad nii valimistele eelnevad üksik- kui mitmikpanused. Tasuta panust kasutades peate ennustuspiletil klikkima nupule “Kasutan tasuta panust” ja kinnitama panuse.

Võidetud pilet makstakse välja kogu summas, kaasaarvatud boonus. Tasuta panuse boonuse peab läbi mängima 3 korda miinimukoefitseindiga 1.7, enne kui võidud saab välja võtta või kasutada kasiinos. Korraga saab ühel kliendil olla ainult üks spordiboonus.

Coolbeti koefitsientidega Riigikogu valimistele saad tutvuda siin

Tea ka seda, et iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 


VALI ÜKS KAHEST BOONUSEST: 100% KUNI €150 VÕI €20 RISKIVABA PANUS + TASUTA SPINNID

1) Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust vali Coolbeti spordiennustuses Sulle sobiv boonus:

- 100% kuni €150 boonuskoodiga COOL150 See tähendab, et tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust. 

- Maksa sisse €20 kasutades boonuskoodi CB20. Saad €20 riskivaba panuse ja 50 keerutust slotimängus Fairytale Legends: Red Riding Hood.

2) Boonus kantakse Sinu arvele ning Sa võid seda vabalt kasutada, kuid enne väljamakse teostamist tuleb see nõutud arv kordi läbi mängida. 

Saadud boonus või deposiidi summa (tasuta panuste korral) tuleb 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,50 või kõrgem. Boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller). Riskivaba panuse saamiseks tehtud deposiit tuleb 1 kord läbi mängida. Tasuta keerutustega saadud võite ei pea läbi mängima. 
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker