Coolbet asus toetama Pärnu võrkpalli ja käivitas cash-out funktsiooni
  • Jokker.ee
  • 06.10.2017
  • 0

Coolbet asus toetama Pärnu võrkpalli ja käivitas cash-out funktsiooni

Eelmisel hooajal ainsa võistkonnana nii Eesti meistri- kui karikasarjas ja Credit24 Meistriliigas poodiumile jõudnud Pärnu Võrkpalliklubi sai Coolbeti spordiennustuse näol uue suurtoetaja. Coolbet on alates sellest hooajast ka harrastusvõrkpalluritele mõeldud Rahvaliiga ja suvevolle peasponsor.

"Suur heameel on koostööd alustada Coolbet Eestiga. Tean, et neil on ambitsioonikad kasvuplaanid, et lähiajal oma tegevusvaldkonnas turuliidrite sekka jõuda. Kahepoolne kasumlik koostöö viib edukate tulemusteni ja usun, et saame teineteisele eesmärkide saavutamisel igati abiks olla,” kommenteeris Pärnu Võrkpalliklubi tegevjuht Reio Tilk.

Ka Coolbet Eesti turundusjuht Samir Abdurahmanov avaldas alanud koostöö üle rõõmu. "Eestimaise ettevõttena üritame ikka Eesti sporti toetada ja meil on hea meel anda omapoolne panus Pärnu Võrkpalliklubi  eduloosse. Nad on viimastel aastatel tõestanud, et on üks parimaid meeskondi Eestis ja loodetavasti võitlevad ka see aasta medalikohtade eest kõikidel võistlustel," sõnas Samir.

Cash-out funktsioon nüüd ka Coolbetis!

Cash-out funktsioon, mis võimaldab panuse enne matsi lõppu välja võtta, on populaarne paljude spordiennustajate seas ning nüüdsest pakutakse seda ka Coolbetis. Seda on võimalik kasutada kõikidele üksikpanustele sõltumata sellest, kas need on tehtud enne matši või reaalajas.

Mis loogikaga see töötab?
Kui oled teinud panuse koefitsiendiga 2.00 ja pärast seda on koefid langenud madalamale, siis on Sul võimalus teha Cash-out suuremas summas, kui oli Sinu esialgne panus. Juhul, kui koefitsiendid on kasvanud, siis on Sinu Cash-out'i summa väiksem kui esialgne panus.

Näide: Teed €10 panuse Chelsea võidule koefitsiendiga 2.00 ja mängu 65. minutiks juhib Chelsea 1-0. Nüüd on livebetis koefitsiendid Chelsea võidule langenud 1.25 peale. Sellel hetkel saad teha cash outi umbes €15 väärtuses. Kui Chelsea oleks mängu kaotamas 0-1 ja koefitsiendid kasvanud 10.00 peale, siis on sul võimalus päästa osa oma esialgsest panusest ja teha cash out umbes €2 väärtuses.

Cashout Coolbet.jpg

Soovita Coolbeti sõbrale ja teeni kuni 50 eurot!
Coolbetis jätkub eriline sõbra-soovituse programm, mis võimaldab soovitatud sõbra tegemisi hõlpsalt jälgida ning teenida iga soovituse pealt raha. Nii maksab Coolbet iga sõbra eest, kes täidab läbimängimisnõuded, sama summa, mis Sinu sõber esimese deposiidiga tegi!

Maksimaalne sõbrasoovituse tasu on 50 eurot. Programmi leiad siit

Oled uus mängija?
Ja veel - tea, et iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 
Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Samuti võid Sa pärast tasuta spinnide saamist riskivaba mängimist jätkata, tehes seda tasuta spordiennustust pakkuval veebilehel coolpickz.com

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5