Coolbeti uue mängija megakoef: Liverpool võidab Meistrite Liiga 35:1 vastu!
  • Jokker.ee
  • 31.05.2019
  • 0

Coolbeti uue mängija megakoef: Liverpool võidab Meistrite Liiga 35:1 vastu!

Laupäeval selgub selle hooaja UEFA Meistrite Liiga võitja. Coolbet esitleb uutele klientidele tõeliselt ulmelist koefi - panusta Liverpooli võidule ning kui punasärgid peaksidki võitma, saad oma raha koguni 35-kordselt tagasi!

Sarnast kihlvedu pakuti ka eelmisel aastal - tookord lausa koefitsiendiga 50:1 vastu - kuid tollal oli Liverpooli finaalivastaseks Real Madrid. Ja siis oli Real Madrid ka selge favoriit, kes matši ka võitis. 

Nüüd on teisiti - Liverpool on üsna kindel favoriit teise Inglise suurklubi Tottenhami vastu. 

Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). Panus tuleb kindlasti tüübile "Võidab Karika", mitte 1x2 vms. Panuse kinnitamiseks tee linnuke piletil olevasse "Võimendatud koef" kasti.

Lubatud on kuni 1-eurone panus Liverpooli võidule, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul Liverpooli võidu koefiks 35.0. Juhul, kui Liverpool võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole esmaspäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (31. mai kell 00:00 kuni 1. juuni kell 21:45) jooksul.

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker