Coolbeti uued soosikud EMV põhiturniiri võidule on Kaido, Ranno ja Raigo
  • Jokker.ee
  • 19.04.2017
  • 0

Coolbeti uued soosikud EMV põhiturniiri võidule on Kaido, Ranno ja Raigo

Pärast EMV avapäeva jätkub Coolbetis põhiturniiri võitja ennustamine, kuid vahepeal on koefid pööratud täiesti pea peale. Enne põhiturniiri algust suurimaks favoriidiks peetud ning teist päeva 20 900 punktiga alustav Rikard Relanderi koefitsient on langenud vaid ühele 120 vastu, uuteks soosikuteks on aga tõusnud Ranno Sootla (pildil), Kaido Koorits ja Raigo Aasmaa, kelle kõigi koefitsient on 6.00.

Neist kolmest on suurima stäkiga Kaido (151 200), kes on ka turniiri chipliider. Seevastu suurturniiride valitseja Ranno on neljas ning ainsa eestlasena EPT põhiturniiril kolme parema sekka jõudnud Raigo alles 15. Kokku püsib mängus 96 pokkerisportlast

Teise päeva suuruselt teise stäkiga alustav ning Kaidole vahetult kuklasse hingava Carmen-Elina Kupri koefitsient on 10.0, järgmisel naisel Siiri Saarel alles 50. Tuletame meelde, et mõlemad eelpool nimetatud naised pääsesid EMV põhiturniiri finaallauda kolm aastat tagasi ning on kindlasti suureks mänguks valmis. 

Neile, kes soovivad võtta kõige suuremaid riske, tasub aga soovitada panustamist chipcounti lõpuosa meestele ja ühele naisele. Nende kõikide koefitsient on 250:1 ning teist päeva alustavad nad umbes algstäkiga. Suurim turnaeelne underdog "Franke" on aga hoopis mängust väljas  - mida oli ka arvata :) 

Lisaks saab Coolbetis panustada ka mitmetele võitluspaaridele, millest püsib endiselt kõige intrigeerivamana Raigo Vakra - Marek Selgeveer. Esimesel päeval olime korra seisus, mil Marekil oli üle 10 korra rohkem nööpe kui Raigol ning paari tunni pärast oli seis täpselt vastupidiseks muutunud. Avapäev lõpetati siiski üsna võrdses seisus - mõlemal mehel on hetkel natuke alla keskmise: Marekil tõsi küll mõni tuhat nööpi rohkem. 

Lõpetuseks saab panustada ka oma lemmikute rahadesse ning finaallauda jõudmisele. Niisiis - asi läheb põnevaks. Kõikide allesjäänud mängijate koefid leiate Coolbeti lehelt

10 TASUTA KEERUTUST TÄIESTI NIISAMA
Selleks: 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Kui oled konto Coolbetis juba avanud ning oma tasuta keerutused kätte saanud, siis ole teadlik ka esimese deposiidi boonustest:   
- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 
- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker