Detsembri OlyBet Mystery Bountyl pandi aastale väärikas punkt
 • Jokker.ee
 • 11.12.2022

Detsembri OlyBet Mystery Bountyl pandi aastale väärikas punkt

Aasta viimane OlyBet Mystery Bounty turniir lõppes kallite pearahade saatel. Esikoha kindlustas endale Robert Relander. 

10. detsember tõi Olympic Park Casinosse terve trobikonna pokkerihuvilisi. Kui päev algas kolme lauatäiega, siis õhtu edenedes tuli mängijaid aina juurde ja lõplikuks osalejate arvuks kujunes 57. Kokku sooritati 84 sisseostu, millest 27 olid re-entryd. Taassisseostude osas sündis eile ka väike rekord - kunagi varem pole üks inimene end selles turniirisarjas sisse ostnud kaheksa korda, kuid just eile see juhtus. 

Mõistagi oli kõigi mängijate huvi saada osa kallitest pearahadest. Kui mängupäeva alguses oli neid loosikastis täpselt neli, siis mängupäeva lõpuks olid kolm 1500-eurost bounty't välja läinud. Esimesena lasi rõõmuhõisked valla lätlane Reinis Kluss. Teine 1500-eurone pearaha läks Brita Jakobsonile. Kolmas 1500-eurone bounty rõõmustas aga Teele Viirat ja tema fänne. 

Teele oli üks kahest naismängijast, kes rahakohtadele jõudsid. Tema lõpptulemuseks jäi 11. koht ja 150 eurot, kuid oma õhtu luges armastatud lauljanna igati kordaläinuks. Turniiri parim naine oli Monika L., kes tegi 5. kohaga enda seni parima OlyBet Mystery Bounty tulemuse. Meenutagem, et vaid kuu tagasi lõpetas Monika 9. kohal. Sel korral premeeriti teda 460 euroga

Auhinnafondi suuruseks kujunes 6174 eurot. Esikohale oli ette nähtud 1734-eurone saak. Kui järel oli neli parimat, tegi lätlane Aleksandrs Bubenkovs ka võimalikust diilist juttu, kuid selle ettepaneku lükkas chipliider Robert Relander kindlalt tagasi.

Robert oli tõesti heas hoos ja paistis oma julgete käikudega silma juba turniiri algfaasis. Ka raskemate momentidega tuli ta edukalt toime ning seetõttu polegi ime, et ta lõpuks heads up'i jõudis. Võitmiseks tuli alistada kange mängumees Toomas Marrandi. Muidugi oli ka Toomas võitmiseks väga motiveeritud, kuid et tema kodusel riiulil üks OlyBeti turniirisarja karikas juba on, ei heitnud ta väga meelt, kui pidi lõpuks 2. koha ja 1170 euro suuruse auhinnarahaga leppima. 

Robert tunnistas, et on karika üle rõõmus, sest võita olevat alati tore - vahet pole, kas siis väiksemal või suuremal turniiril. Lisaks auhinnarahale sai Robert mitu korda käia ka loosikasti juures. Kui lõviosal pileteist nägi ta numbrit 25, siis ühel korral õnnestus välja püüda ka 250-eurone pearaha. See jäi 1500 euro järel ka suurimaks pearahaks. Ühtegi 500-eurost bounty't sel korral välja ei läinud. 

Turniiri kokkuvõtet saad lugeda kohapeal valminud live-blogist

OlyBet Mystery Bounty 10.12.2022: €150 No Limit Holdem unlimited re-entry (57 osalejat, 27 re-entry't):

 1. koht  Robert Relander - 1734 €
 2. koht Toomas Marrandi - 1170 €
 3. koht Aleksandrs Bubenkovs - 900 €
 4. koht Serhii Leonov -  620 €
 5. koht  Monika L. - 460 €
 6. koht Reinis Kluss - 320 €
 7.  koht Martins Gavrilovs - 260 €
 8.  koht Janek Hin - 220 €
 9. koht  Kauro Joakit - 190 €
 10. koht Victor Tabulovich - 150 €
 11. koht Teele Viira - 150 €

Kuidas ja millal OlyBet Mystery Bounty truniirisari uuel aastal jätkub, selgub juba lähiajal - hoia uudistel silma peal. 

Seniks saad pokkerit mängida OlyBeti online-pokkeritoas. 

MINE MÄNGIMA!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5