LIVE

Dmitri Krasnov skooris Paf Live'ilt elu esimese karika
 • Jokker.ee
 • 04.02.2018
 • 0

Dmitri Krasnov skooris Paf Live'ilt elu esimese karika

3. veebruaril peetud Paf Live'i pokkeriturniiril jõudsid heads-upi kaks meest, kellel polnud kummalgi veel ühtegi pokkeritrofeed. Karika viis lõpuks koju Dmitri Krasnov.

88 mängijat tuli Olympic Park Casinosse kokku, et selgitada välja järjekordne tšempion. 70-euroste sisseostude ja 20 sooritatud re-entry tulemusel kogunes auhinnafondi 6879 eurot, mis jagunes kümne parima vahel. 

Lisaks auhinnarahadele tuli välja jagada ka uued pääsmed Paf Live'ile, mis kuulusid parimale naisele, mulliks jäänud mängijale ning Mati Pirni elimineerijale. Samuti premeeris Paf Live'i projektijuht Laur Sibold õigeks ajaks kohaletulnud mängijaid ühe tasuta re-entry väljaloosimisega, millest on saamas juba kena traditsioon. 

Tasuta re-entry krapsas endale Ardo Tsukker, kes sattus õigel ajal istuma õiges kohas. Teiste lisaauhindade jagamisega läks oluliselt kauem. Alles vahetult enne mulli lõhkemist selgus Mati Pirni elimineerija, kelleks osutus Marius Simanauskas. Loetud minutid hiljem oli selgunud ka mullikoha omanik. See oli Tanel Evert, kes mängis emandate taskupaariga heas hoos oleva Simanauskase kümnete vastu. Laual viimasena avatav kaart andis leedukale rea, nii et Tanelil tuli lauast tõusta.

Parimaks naiseks tunnistati Maili Tannbaum, kes on selle auga kaasneva tasuta pääsme saanud juba kolm kuud järjest. Lisaks tasuta pääsmele kuulus südikat mängu näidanud Mailile ka 8. koht lõppjärjestuses ning sellega kaasnenud 254 eurot.

Silmapaistvalt head mängu tegid juba algusest peale Dmitri Krasnov ning Mati O., kelle stäkid aina kosusid. Dmitri hea hoog algas vastuseisust lauakaaslaste meelt parajal määral lahutanud Kert Kivirannaga. Kerdist vabaneda või läbi tema duubeldada üritasid mitmed mängijad, neist õnnetuim ehk Natalja Manuyko, kes sai oma koguka stäkiga Kerdi vastu nupud sisse seisust  vs . Otsekui nöögiks avas diiler laual neli ärtut, mis tõi jaotuse võidu lahtise mänguga Kerdile. 

Dmitril läks paremini, ehkki pärast turniiri tunnistas ta, et  vs  jaotuses kõrgema kaardiga all-inis käimine oli samuti puhtalt õnne peale välja minek. Kõrgema kaardiga võidetud duubel kasvatas Dmitri stäki ca 200 000 žetooni suuruseks ja sealt oli edasi mängida juba võrdlemisi mugav. 

Mati O. oli eelviimane, kes hiliste registreerujate listist mänguga liitus. Ühtlasi oli ta üks viimaseid, kes turniiri lõpus mängida sai. Kolmekesi, koos Konstantin Bondari ja Dmitriga sõlmiti rahakokkulepe, mille järgi jagati esikolmikule mõeldud summa omavahel võrdselt. See tähendas kõigile kolmele 1460 euro suurust palgapäeva.

Eriti suuremeelne oli see Dmitrist, kelle valduses olid diili sõlmimise hetkel peaaegu pooled turniiri koguchippidest. Kuid raha ei olnud see, mille nimel Dmitri pingutada soovis. Tema ambitsioonide hulka kuulus hoopis imeilus klaasist Pafi karikas. Täpselt sama eesmärk terendas ka Mati silme ees. Vahest oligi nende kahe põletav soov karikas endale saada see, mis mõlemad heads-upi tõi. 

Duell algas Dmitri eduseisust, kuid see pöörati pea peale pärast jaotust, kus mõlemad mängijad olid flopile pihta saanud, kuid Mati seis oli ja jäi paremaks ka pärast turni ning riveri avamist. Ei kulunud kaua, kui Mati pidi Dmitrile duubli tagasi andma ja sealt edasi kulus Dmitril võidu vormistamiseks ainult mõni jaotus. 

Lisaks auhinnarahale ja karikale kuulus Dmitrile ka 110-eurone Paf online-pilet. Mati ja Konstantin teenisid 2. ja 3. koha eest aga 22-eurose online-pääsme. 

Paf Live 03.02.2018: €70 No Limit Holdem re-entry (88 osalejat)

 1. koht Dmitri Krasnov - 1460 € + 110 € Paf online-pilet
 2. koht Mati O. - 1460 €
 3. koht Konstantin Bondar - 1460 € 
 4. koht Marius Simanauskas - 687 € 
 5. koht Aimar Leesalu - 460 € 
 6. koht Sami Suni - 371 €
 7. koht Sergei Oganesjan - 288 € 
 8. koht Maili Tannbaum - 254 €
 9. koht Jaanus Veste - 227 €
 10. koht Jurgen Proosvali - 206 €

Turniiri live-blogi on võimalik täismahus lugeda siit.

Järgmine Paf Live toimub juba 3. märtsil. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

Satelliidid toimuvad:
Teisipäeviti kell 19:30: freerollil antakse ära üks pileti live-turniirile,
Teisipäeviti kell 20:30: 11€  sisseostuga freezout-turniiril on garanteeritud 2 kohta,
Pühapäeviti kell 20:30: 11€ turniiri võitjatele antakse vähemalt 1 pilet Paf Live turniirile.Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker