Palju õnne! Paf Live'i karikas nüüd olemas ka Robert Kallikormil
 • Jokker.ee
 • 07.01.2018
 • 0

Palju õnne! Paf Live'i karikas nüüd olemas ka Robert Kallikormil

Hooaja esimesel Paf Live'il oli edukaim mängija pokkerisõpradele ammu tuttav Robert Kallikorm. Pafi karikat mehe nimel veel polnudki. 

6. jaanuaril kogunes Olympic Park Casinosse hulk pokkerimängijaid, kes tahtsid Paf Live'i uuest hooaja avamisest osa saada. Kokku oli tulnud 96 inimest, kes 70-eurose sisseostu näol auhinnarahadesse oma panuse andsid. 17 mängijal tuli minna ka teisele katsele. Nii kogunes auhinnafondi 7198 eurot, millest jagus kümne parima premeerimiseks. 

Päeva esimeseks võitjaks oli Urmo Einard. Nimelt otsustas Pafi projektijuht Laur Sibold seekord premeerida mängijaid, kes olid võtnud vaevaks täpselt turniiri alguseks kohale tulla ning loosis kõigi nende vahel välja 70 eurot sularaha. Fortuuna naeratas just Urmole, kes on tõepoolest iga kord õigel ajal kohal.

Et osalemas oli palju tuntud pokkerimängijaid, ei toonud suuri üllatusi ka finaallaud. Näiteks Andres Aldoja on igakuistel turniiridel varemgi edukas olnud. Seekord lõpetas ta 9. kohal, teenides 237 eurot. Hea tulemuse tegi ka Pafi esindusnägu Mati Pirn, kelle stabiilne ja kalkuleeritud mäng lennutas ta seekord 6. kohale, kindlustades 388-eurose auhinnaraha. 

Tõsist plaani turniir ära võita pidas ka Jaan Vaabel, kes on Pafi tiitlile keelt limpsanud juba tükk aega. "Ei lasta võita," kommenteeris Jaan finaallaua alguses ühele kaasmängijale. Kui eelmisel kuul lõpetas Jaan 6. kohal, siis seekord 5. kohal. Preemiaks 482 eurot. Tuletame meelde, et Jaani seni parim tulemus Paf Live'il pärineb 2017. aasta novembrist, kui ta jõudis heads upi Kalle Suvega, ent pidi vastase paremust tunnistama. 

Kalle Suvest ei pääsenud finalistid mööda ka sel turniiril. Finaallaua algusfaasis oli Kalle mugavas positsioonis, omades enda ees väga suurt stäkki. Siis kaotas ta aga olulise jaotuse teise laua suurstäki, Robert Kallikormi vastu ning jäi sellest hetkest nigelasse seisu. Mõni kehvema närvikavaga pokkerimängija võinuks riismed maha mängida, tänada ebaõnne ning õhtu 8. kohaga lõppenuks kuulutada, aga mitte Kalle! Väga kaalutletult ning hämmastava distsiplineeritusega võitles ta uuesti suure stäki välja ja oli tagasi konkurentsis. Ehkki žetoonide kaotamist Robertile tuli ette veel mitmeid kordi. 

Esikolmikusse jõudis peale Kalle ja Roberti ka Pjotr Krasnopjorov, kes oli selleks hetkeks igakuiste, kallimate turniiride arvestuses teinud juba oma elu parima tulemuse. Esimesed rahakokkuleppe läbirääkimised jooksid liiva, kuna Pjotr ei olnud nõus väiksema summaga, mida talle teistest väiksema stäki tõttu pakuti. Ent pärast stäkkide võrdsustamist oli Pjotr päri kokkuleppega, mis kindlustas kõigile 1400-eurose auhinnaraha ja jättis võitjale karika ning 384 eurot.

Mäng pärast kokkulepet lahtisemaks ei läinud, sest võiduiha oli kõigis kolmes olemas. Nii peetigi maha vägev ja võrdväärne lahing. 3. kohaga tuli lõpuks siiski leppida Pjotril. Saagiks 1400 eurot.

Heads up Kalle ja Roberti vahel vältas umbes paarkümmend minutit. Otsustavaks sai mündiviske olukord, kus enne floppi all-ini liikunud Kallel oli , Robertil aga . Flopis avatud  andis eduseisu Robertile. 

Ka Kallele kuulus 1400 eurot, Robertile 1784 eurot.

Lisaks auhinnarahadele jagus meelehead ka parimale naisele, kelleks osutus Birgit Veber, ning rahamulliks jäänud Marko Kitsingule. Mõlemale kuulus uus Paf Live'i pääse.

Paf Live 06.01.2018: €70 No Limit Holdem re-entry (96 osalejat)

 1. koht Robert Kallikorm - 1784 € 
 2. koht Kalle Suvi - 1400 €
 3. koht Pjotr Krasnopjorov - 1400 € 
 4. koht Urmas Kuus - 719 € 
 5. koht Jaan Vaabel - 482 € 
 6. koht Mati Pirn - 388 €
 7. koht Tõnis Tilk - 302 € 
 8. koht Kaido Kuusemäe - 266 €
 9. koht Andres Aldoja - 237 €
 10. koht Rafael Saskevits - 215 €

Turniiri live-blogi on võimalik täismahus lugeda siit.

Järgmine Paf Live toimub juba 3. veebruaril. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

Satelliidid toimuvad:
Teisipäeviti kell 19:30: freerollil antakse ära üks pileti live-turniirile,
Teisipäeviti kell 20:30: 11€  sisseostuga freezout-turniiril on garanteeritud 2 kohta,
Pühapäeviti kell 20:30: 11€ turniiri võitjatele antakse vähemalt 1 pilet Paf Live turniirile.Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker