Eesti parim naispokkerimängija "C2mmy" hakkab esindama OlyBeti pokkerituba
  • Jokker.ee
  • 09.08.2017

Eesti parim naispokkerimängija "C2mmy" hakkab esindama OlyBeti pokkerituba

Eesti parim naispokkerimängija Carmen-Elina Vist (pildil) esindab alates tänasest OlyBeti pokkerituba. Juba täna õhtul saad temaga rinda pista Beat the Pro online bounty-turniiril, kus tema "C2mmy" elimineerija teenib 100 € puhtalt kätte!

"Tegelikult saime Carmen-Elinaga kokkuleppele juba enne EMV aastagalat, kus ta (lõpuks ometi) valiti eelmise aasta Eesti parimaks naismängijaks, aga mõlemapoolsetel asjaoludel venis avalikustamine tänaseni," kommenteeris OlyBeti pokkerimänedžer Herli Olop.

"Lõpp hea kõik hea ja mul on väga hea meel, et Carmen-Elina  on nüüd meiega ning lisaks igakuistel OlyBet Poker Series Live turniiridel osalemisel saame koostöös kindlasti kuulda tema edukaid pokkerilahinguid ka väljaspool Eestit," lisas Herli.

5979.jpg

Lisaks Carmen-Elinale osalevad Beat the Pro turniiril ka juba varasemad OlyBeti esindusmängijad - Raigo "hotcocaEST" Aasmaa ja lätlane Dmitrijs "OlybetPPL" Melešs, kelle pearaha (bounty) on täna traditsiooniliselt 50 €. Järgmistel kolmapäevadel on pearaha suurused erinevad, kuid minimaalselt 50 € ja maksimaalselt 100 €. Täpne summa selgub pärast mängija elimineerimist.

Kell 20:00 algav 11-eurose sisseostuga Beat the Pro freezeout-turniiri algstäkk on 3000 punkti ning mängutasemed vältavad 10 minutit. Iga sisseostult läheb 5 eurot turniiri auhinnafondi, teise 5 eurot moodustab aga pearaha, mille teenid kui elimineerid vastase (v.a. OlyBeti esindusmängijad). Beat the Pro turniir on leitav "Tournaments" > "Special" > valiku alt.

Turniirile on võimalik kvalifitseeruda ka tasuta täna kell 18:30 algava freerolli kaudu, mille esikolmik teenib 11-eurose Beat the Pro pileti. Leia turniir "Tournaments" > "Freeroll".  

Lisaks on võimalus turniirile kvalifitseeruda soodsalt läbi €1.1 turbo satelliitturniiri (1R1A), mis algab kell 19:00 ja millel kolm piletit garanteeritud. Turniir kannab nime "Turbo satellite to Beat the Pro".

Jokker.ee eripakkumine OlyBeti uutele klientitele: €10 TÄIESTI NIISAMA!

1) Ava konto OlyBeti online-kasiinos läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta boonuskoodi JOKKER
3) OlyBet annab Sulle TASUTA 10 EUROT, mida  võib kasutada mistahes kasiinomängude mängimiseks. 
4) Pärast pokkeri aliase valimist saad osa ka uue mängija pakkumisest: 500 € boonus, 6 nädalat uute mängijate freerollid ja tasuta turniiripilet

2873503.png

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5