Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni juhatus jätkab kolmeliikmelisena
  • Jokker.ee
  • 13.06.2018

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni juhatus jätkab kolmeliikmelisena

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) presidendina jätkab reklaamiärimees Marek Reinaas, ühenduse igapäevast tööd asub aga tegema 9. juunil toimunud üldkogul valitud uus kolmeliikmeline juhatus, kuhu kuuluvad Tanel Reisi (pildil), Villu Metsur ning Kaidar Viikman.

2015. aasta Eesti Pokkeripersooniks valitud Tanel Reisi on täitnud juba aastaid föderatsiooni tegevjuhi kohuseid, Kaidar ning Villu on aga tuntud eelkõige edukate pokkerimängijatega ning tulnud mõlemad ka turniiripokkeris Eesti meistriks. Tanel ning Villu esindavad Insomnia, Kaidar aga Jokkeri pokkeriklubi. 

Ühtlasi kutsuti juhatusest tagasi Ergo Maruste, Laur Sibold, Herli Olop, Kairit Leibold ning Tarmo Pikk. "Otsustasime vähendada juhatusse kuuluvate inimeste arvu eelkõige põhjusel, et muuta jooksev asjaajamine senisest mugavamaks. Mõistagi ootame häid ideid ning ettepanekuid nii meie toetajatelt, kõikide liikmesklubide esindajatelt kui ka üksikisikutest liikmetelt," kommenteeris Tanel.  

2010. aastal asutatud ning Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluva ETPF-i moodustavad 10 pokkeriklubi ning kümned eraisikutest liikmed; ühtekokku ühendab föderatsioon üle paarisaja aktiivse pokkerimängija. Hääleõigust omavad nii eraisikutest liikmed kui ka klubid - kui igal liikmel on üks, siis igal MTÜ-st ETPF-i liikmesklubil kümme häält.

ETPF-i tegevust toetavad Coolbet, OlyBet, Betsafe, Unibet ning Paf, samuti hangitakse rahalisi vahendeid liikmemaksudest, mis on 2018. aastal 15 eurot. "ETPF-i liikmelisus ei võimalda ainuüksi Eesti pokkerielu kujundamisel vahetult kaasa rääkida, vaid õiguse võistlelda iga-aastastel tiitlivõistlustel lisaauhindadele ning osaleda kõikidel föderatsiooni poolt läbiviidavatel üritustel nagu suvepäevad, auhinnagala ning klubide karikavõistlused, "selgitas Tanel. 

Selleaastased ETPF-i suvepäevad toimuvad 11.-12. augustil Pärnumaal, Klaara-Manni puhkekeskuses. ETPF-i liikmetele ja nende kaaslastele maksab suvepäevadel osalemine 70 eurot (sisaldab majutust, toitlustust, erinevaid jooke ja traditsioonilist turniiri), mitteliikmetel tuleb aga tasuda 85 eurot (hind sisaldab soovi korral ka ETPF-i liitumistasu).

Makse rekvisiidid:
Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
Danske Bank AS Eesti filiaal, EE323300332135650006.
Maksekorraldusele märkida selgituse alla reaalne osaleja(te) nimi või nimed (ühise makse puhul)
Cätu.jpg
Kohtume Klaara-Mannis!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5