Eile õhtul võideti Triobetis kaks auhinnapaketti suurturniiridele
  • Jokker.ee
  • 07.03.2016

Eile õhtul võideti Triobetis kaks auhinnapaketti suurturniiridele

Eesti pokkerimängijad Martin Keskküla ning Dmitri Dudakov (pildil) esinesid edukalt pühapäeva õhtul Triobeti pokkeritoas toimunud satelliitturniiridel, võites vastavalt Sofia MPNPT ning Tallinn SuperWeekend auhinnapaketi. 

Martin võitis 1500-eurose paketi 21.-24. aprillil Bulgaaria pealinnas Sofias toimuvale MPN Poker Tour etapile. Auhind sisaldab pääset 550-eurose sisseostuga põhiturniirile, 150-eurose osalustasuga kõrvalturniirile, majutust kahele neljaks ööks, kutset mängijate peole ning 450 eurot reisikulude katteks. 

MPN Poker Tour auhinnapakette on võimalik osta otse või võita läbi satelliitturniiride, mille sisseostud algavad kõigest 25 eurosendist. Online-kvalifikatsioon on leitav Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Live Events

Pühapäeva õhtu oli edukas ka Dmitrile, kel õnnestus hankida 1400-eurone Tallinn Superweekend auhinnapakett, milles on nii 550-eurone sisseost turniirile, 250 eurot reisikulude katteks, luksuslik majutus kui ka kutsed eksklusiivsetele pidudele ja üritustele.

Järjekordne Superweekend toimub Eesti pealinnas 4.-8. mail ning selle põhiturniirile oodatakse enam kui 100 tuhande eurost auhinnafondi. Online-kvalifikatsioon kulmineerub igal pühapäeval kell 20:00 algavate 175-eurose osalustasuga supersatelliitidega, millel on garanteeritud vähemalt üks auhinnapakett. 

„Online-kvalifikatsioon võimaldab võita väärtusliku turniiripaketi ka väga väikese rahasumma eest ning me oleme alati õnnelikud, kui meie mängijatel satelliitturniiridel hästi läheb. Eestlaste aktiivne osalemine suurturniiridel tuleb kasuks kogu kohalikule pokkerikommuunile,“ rõõmustas Triobeti pokkerimänedžder Andres Burget

Triobet pakub uutele liitujatele nelja erinevat liitumisboonust vahemikus 10-1000 eurot. Liitumisboonuse valikul on soovitav silmas pidada, millisel limiidil ning kui palju mängida plaanitakse. Deposiidi suurus ei ole oluline.

- Boonuskood PKRFDB10 annab 10 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €0,10),

- Boonuskood PKRFDB25 annab 25 eurot boonust, mis vabastatakse 25 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB250 annab 250 eurot boonust, mis vabastatakse 50 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB1000 annab 1000 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €10).


Samuti tagab liitumine läbi Jokker.ee linkide  õiguse osalemiseks igakuises MPN võrgustiku €20 000 reigirallis. 


Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5