EM-i eelsed eripakkumised Unibeti spordiennustuses
  • Jokker.ee
  • 05.06.2016
  • 0

EM-i eelsed eripakkumised Unibeti spordiennustuses

Enne jalgpalli EM-i algust pakub Unibet oma mängijatele mitmeid lisahüvesid nagu igapäevased eripakkumised, garanteeritud tagasimakse penaltite korral ning täiendav tasuta 15-eurone ennustus sõbra soovitamise eest. 

EM-i eelsed igapäevased eripakkumised

Iga päev enne Euroopa meistrivõistluste algust teeb Unibet oma mängijatele eripakkumise, kinkides mängijatele tingimuslikke või täiesti tasuta ennustusi, jagades nende juurde ka kasulikke jalgpallialaseid vihjeid.

Näiteks eile (laupäeval) anti kõigile, kes tegid mistahes sõpruskohtumisele 10-eurose panuse, sõltuvalt kohtumiste suurimast väravate vahest 5 kuni 10-eurone tasuta ennustus. See tuleb hiljem küll kolm korda läbi mängida, kuid läbimängimise nõue on võrdlemisi madal - spordiennustuses piisab näiteks panustamisest sündmustele koefitsiendiga vähemalt 1,40. 

Tänase unikaalse pakkumise leiad juba Unibeti kihlvedude lehelt. 

Garanteeritud tagasimakse penaltikaotuse korral

Tehes ajavahemikus 28. maist kuni 10. juunini ennustuse EM-i tšempionile, garanteerib Unibet kuni 50-eurose tagasimakse juhul, kui valitud meeskond langeb konkurentsist penaltiseeria käigus. Tagastamisele kuuluvad kõik kuni 50-eurosed panused ning tagastatud raha saab vabalt kasutada e. puudub läbimängimise nõue. 

Näide: Panustad 40 eurot, et Saksamaa tuleb Euroopa meistriks. Tegelikkuses kukub Saksamaa poolfinaalis välja pärast penaltiseeriat. Unibet tagastab nüüd Su kontole 40 eurot, mille võid soovi korral koha ka välja võtta. 

Kindlasti tuleb arvestada, et see pakkumine kehtib ainult kuni 50-eurostele ennustustele. Kui peaksid tegema analoogse ennustuse näiteks summas 65 eurot, siis ei kaasne ebaõnnestunud penaltiseeria järel enam mingit rahatagastust. 

50 eurot sõbra soovitamise eest

Unibeti sõbra-soovitamise programmis antakse igale mängijale, kelle soovituse läbi liitub Unibetiga uus mängija, 50-eurot. Seda lisahüve on võimalik kasutada 30 korda e. teenida sel viisil kuni 1500 eurot.

Boonus ootab mõistagi ka sõpra - uus liituja saab Unibetis 100% kuni €50 boonuse. 

Kui sõbra soovitus saadetakse enne 9. juunit ning sõber hakkab ka mängima Unibetis enne 9. juunit, lisab Unibet soovitajale 15-eurose tasuta jalgpalli EM-i ennustuse.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker