Esimeseks Aruküla meistriks tuli kohalik pokkerihai
  • Jokker.ee
  • 21.03.2016

Esimeseks Aruküla meistriks tuli kohalik pokkerihai

19. märtsil selgus Aruküla rahvamajas esimene aleviku pokkerimeister. Koostöös Triobetiga korraldatud 25-eurose sisseostuga No Limit Holdem turniiri võitis selle peamine eestvedaja Heigo Vilkre (pildil). 

„Mõte turniiri läbiviimiseks tekkis pärast Rapla meistrivõistlusi,“ kommenteeris tšempion. „Kuna lisaks minule on Arukülas teisigi pokkerimängijaid, otsustasime ka siin lahtised meistrivõistlused korraldada. Enamuse mängijatest moodustasid küll omad poisid, kuid osales ka mitmeid külalisi,“ sõnas Heigo. 

„Minu jaoks algas turniir üle kivide ja kändude - olin kohe alguses peaaegu välja kukkumas - kuid siis sain mängu vaikselt käima,“ kirjeldas Triobetis toimunud satelliitturniirilt pileti võitnud tšempion oma käekäiku. „Mul on väga hea meel, et kõik osalejad jäid turniiriga rahule ning neilt saadud tagasiside oli positiivne. Ilmselt korraldame selle ürituse ka järgmisel aastal,“ lõpetas Heigo. 

Vastne Aruküla pokkerimeister sai tuntuks kolm aastat tagasi, tulles teiseks 524 osalejaga Eesti meistrivõistluste rahvaturniiril. Hiljem korduvalt Triobeti live-turniiridel edukalt esinenud 28-aastane pokkerientusiast paistis silma ka möödunud aasta oktoobris Tallinna teletornis toimunud eksklusiivsel high-roller turniiril, kus saavutas kõrge kuuenda koha.    

Meistritiitliga kaasnes 375 eurot auhinnaraha ning Triobeti poolt välja pandud karikas. Teiseks tuli Karl A. ning kolmandaks Sander Porss, kes teenisid vastavalt 250 ja 190 eurot. 

Tiitlivõistluse mängutasemed vältasid 25 minutit ning alustati 10 000 stardipunktiga. Esimese kolme tunni jooksul võis vajadusel teha ka teistkordse sisseostu. Võistluse auhinnafond oli 1180 eurot ning preemiaraha jagus seitsmele parimale.    

Aruküla meistrivõistluste tulemused ning auhinnaraha eurodes:
1.koht - Heigo Vilkre - €375
2.koht - Karl A. - €250
3.koht - Sander Porss - €190
4.koht - Teet Paulus - €140
5.koht - Aimar Leesalu - €100
6.koht - Piia Mai Kasemaa - €70
7.koht - Ville Pärn - €55

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5