19. märtsil selgub esimene Aruküla pokkerimeister
  • Jokker.ee
  • 16.03.2016

19. märtsil selgub esimene Aruküla pokkerimeister

Eelnevatel aastatel arvukalt regionaalseid tiitlivõistlusi korraldanud Triobet jätkab traditsiooni ka alanud hooajal, viies sel laupäeval läbi esimesed Aruküla meistrivõistlused pokkeris.  

25-eurose sisseostuga turniir algab 19. märtsil kell 14:00 Aruküla rahvamaja (Tallinna mnt. 24) väikeses saalis. Turniiri sisseost on 25 eurot ning laudadesse pääseb kuni 60 osalejat.   

Ajalooliste meistrivõistluste mängutasemed vältavad 25 minutit ning alustatakse 10 000 stardipunktiga. Vajaduse ning soovi korral on lubatud ka üks re-entry esimese 3 tunni jooksul. Tavapäraselt ootab pokkeriturniiri võitjat karikas ning mängijatele jagavad kaarte diilerid. 
  
Aruküla alevik asub Raasiku vallas ning seal elab umbes 2000 inimest. „Tegemist on Tallinnale kõige lähemal oleva sihtkohaga Triobeti regionaalsete meistrivõistluste ajaloos. Viru väljakult on turniiri toimumiskohta kõigest 25 kilomeetrit ning autoga läbib selle vahemaa vähem kui poole tunniga,“ märkis ettevõtte pokkerimänedžer Andres Burget.

„Pokkerit mängitakse kõikjal Eestis ning aktiivseid harrastajaid on küllaga nii suuremates kui ka väiksemates paikades,“ jätkas Andres. „Peaasjalikult moodustavad kohalikud meistrivõistlused hea kombinatsiooni mõõdukast intellektuaalsest jõukatsumisest ning lõbusast meelelahutusest,“ arvas Andres.   

Turniirile on võimalik registreeruda ainult läbi Triobeti pokkeritoa enne 18. märtsi kell 12:00. Mängijad võivad osta turniiripileti otse või võita läbi online-kvalifikatsiooni. Sellele (ning ka teistele live- ja online-turniiridele, mille partneriks või läbiviijaks on Triobet), saab kvalifitseeruda otse läbi igapäevase „TB Events – Daily turbo R/A“ satelliitturniiri.

Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Triobet Events leitav 3,30-eurose sisseostuga satelliitturniir algab kell 21:00. Turniiri kahele parimale on garanteeritud 25-, kolmanda koha saanule aga 11-eurone turniiripilet. Mäng algab vähemalt nelja registreeruja osavõtul.   

Aruküla meistrivõistlustele tuleb võtta kaasa isikut tõendav dokument ning turniirialale pääsevad vaid registreeritud mängijad. Pokkeriturniir algab täpselt kell 14:00, hilinejad saavad aga istuda laudadesse kuni teise pausi lõpuni (orienteeruvalt kell 16:55).  

Triobet pakub uutele liitujatele nelja erinevat liitumisboonust vahemikus 10-1000 eurot. Liitumisboonuse valikul on soovitav silmas pidada, millisel limiidil ning kui palju mängida plaanitakse. Deposiidi suurus ei ole oluline.

- Boonuskood PKRFDB10 annab 10 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €0,10),

- Boonuskood PKRFDB25 annab 25 eurot boonust, mis vabastatakse 25 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB250 annab 250 eurot boonust, mis vabastatakse 50 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB1000 annab 1000 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €10).


Samuti tagab liitumine läbi Jokker.ee linkide  õiguse osalemiseks igakuises MPN võrgustiku €20 000 reigirallis. 


Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5