ETPF käivitab põneva pokkeriliiga - avaturniir toimub juba 29. septembril
  • Jokker.ee
  • 13.09.2018

ETPF käivitab põneva pokkeriliiga - avaturniir toimub juba 29. septembril

29. septembril algab Tallinnas, Olympic Park kasiinos Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidav uus turniiriseeria, mille käigus selguvad Eesti parimad 8-Game’i mängijaid.  

8-Game on kõige mitmekülgsemaid mänguoskusi nõudev pokkeriformaat, mida harrastatakse laialt nii Eestis kui mujal maailmas. Iga turniir koosneb kaheksast erinevast, nii ladumis- kui flopipõhisest mängust, mis turniiri jooksul korduvalt vahelduvad. 

„Kuigi tänapäeval ületab Texas Holdemi populaarsus selgelt kõiki teisi pokkerimänge, on Eestis siiski kümneid, kui mitte sadu eksootiliste mängude harrastajaid,“ kommenteeris ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi. Tema väitel jahtis näiteks tänavuste pokkeri Eesti meistrivõistluste 8-Game’i võitu koguni 51 mängijat ning turniiri tase oli väga kõrge. 

Pokkeriliiga koosneb kahest 55-eurose sisseostuga live-turniirist, mis viiakse läbi Olympic Park kasiinos vastavalt septembris ning jaanuaris. Samuti toimub seitse 22-dollarilise osalustasuga igakuist online-turniiri PokerStars pokkeritoas. Kõikidel turniiridel teenivad kaheksa parimat väärtuslikke edetabelipunkte ning live-turniiridel on punktid topelt. 

1) Ava konto PokerStarsis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta konto loomisel turunduskoodi (marketing code) psp21722
3) Tee esimene vähemalt 20-dollariline deposiit, kasutades boonuskoodi THIRTY
4) PokerStars annab Sulle TÄIESTI NIISAMA järgmise hüvedepaketi

ttt.png

Liiga parim ETPF-i kuuluv mängija teenib lisaauhinnaks pileti 2019. aasta kevadel toimuvate Eesti meistrivõistluste 8-Game turniirile. „Nii ei paku pokkeriliiga ainuüksi lõbusat meelelahutust, vaid ka head võimalust järgmisteks tiitlivõistlusteks valmistuda ning oma mänguoskusi erinevates pokkeriformaatides lihvida,“ rõhutas Tanel. 

Turniiride ajakava ning täpne punktide jagunemise süsteem on leitav ETPF-i kodulehel. Sealsamas saab ka registreeruda, mida tasuks teha hiljemalt esimese online-turniiri alguseks 7. oktoobril

2010. aastal asutatud ning Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluva ETPF-i moodustavad 10 pokkeriklubi ning kümned eraisikutest liikmed; ühtekokku ühendab föderatsioon üle paarisaja aktiivse pokkerimängija. ETPF-i tegevust toetavad Paf, Coolbet, OlyBet, Betsafe ja Unibet. 

Carmen-Elina Vist.jpgCarmen-Elina Vist: valitsev Eesti meister 8-Game'is.  
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5