ETPF korraldab heategevusliku turniiri lastekodust elluastuvate noorte toetuseks
  • Jokker.ee
  • 04.12.2017

ETPF korraldab heategevusliku turniiri lastekodust elluastuvate noorte toetuseks

Reedel, 8. detsembril korraldab Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) heategevusliku pokkeriturniiri lastekodust elluastuvate noorte toetuseks. Üritus algab Tallinnas, Olympic Park kasiinos kell 19:00 ning laudades on ruumi 80 pokkerisõbrale. 

Ettevõtmise initsiaatoriks on Insomnia pokkeriklubi aktiivne liige ning tänavune netipokkeri No Limit Omaha Hi-Lo Eesti meister Catlin Müür. Üheskoos kolleegidega Teliast on ta kogunud juba aastaid riideid ning kodutarbeid Koeru Perekodule, kuid usub, et suurearvulise Eesti pokkerikommuni toetusel annaks veelgi rohkem ära teha.   

„Me kõik oleme saanud vanematekodust lahkudes teatavat abi ning kogenud lähedaste toetust. Lastekodulastel see aga kahjuks sisuliselt puudub ning ka võimalike probleemide tekkel ei saa nad koju tagasi pöörduda,“ põhjendas Catlin.

Catlin Müür.jpgAlati sõbralik ja heatahtlik Catlin on võtnud raskustes noorte elluastumise oma südameasjaks

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul on Eesti pokkerimängijad osalenud sarnastes projektides ka varem ning kõik senised ettevõtmised on osutunud väga edukateks. „Tänaseks päevaks on turniiripokkerist saanud peamiselt edukate inimeste hobi, kes tunnevad siirast rahuolu sellest, kui saavad vähemalt ühel korral aastas oma lemmiktegevust nautides ka teistele head teha,“ sõnas Tanel.  

3000-punktilise algstäkiga turniiril osalemine maksab 22 eurot, lisaks on võimalik osta juurde piiramatus koguses chippe kursiga 10 eurot = 1500 punkti. Esimesed viis mängutaset vältavad 20 minutit, hiljem jätkatakse aga juba 15-minutiliste levelitega. Pool auhinnafondist jaguneb parimate mängijate vahel, teine pool annetatakse aga heategevuseks. 

Lisaks ETPF-i sponsoritele (Unibet, Olybet, Betsafe, Coolbet ja Paf) toetavad ettevõtmist ka TV3, Tele2, Juustukuningad, Puitsisustus.ee, Kunstikatel, Prike, vürtsid, Promo Cash&Carry, Crow ja Olympic Casino, kes premeerivad turniiril osalejaid erinevate lisaauhindadega.

Attendi üritusele Facebookis!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5