Jõhvis selgus selleaastane Ida-Eesti pokkerimeister
  • Jokker.ee
  • 17.03.2019
  • 0

Jõhvis selgus selleaastane Ida-Eesti pokkerimeister

Laupäeval, 16. märtsil selgus Grand Prix Jõhvi kasiinos selleaastane Ida-Eesti pokkerimeister. 5027-eurose auhinnafondiga No Limit Holdem pokkeriturniiri võitis narvalane Kirill Vaninov (pildil).

Sellenimelised tiitlivõistlused toimusid teist korda, kuid võrreldes eelmise aastaga oli nii võidufond kui osalejate arv märksa suurem. Ühtekokku jahtis tiitlit 36 mängijat, lisaks tehti ka 21 täiendavat sisseostu (re-entry).

Suurema osa võistlejast moodustasid Jõhvi ning Narva mängijad, kuid kohal oli ka külalisi Venemaalt ning mitmeid pokeriste teistest Eesti linnadest. Nii olid lauas näiteks Roland Luik, Danel Kunman, Hanno Kerem, Andre Tolli, Magnus Unt, Jaanus Veste ja Karol Ottis, kes kõik tuntud nii Tallinna kui Pärnu pokkeripublikule.

Uued mängud GrandX.png

"Meil on väga hea meel, et aina rohkem jõuab Jõhvi ka Eesti mängijaid. Siinsed turniirid on üsna actionirohked, seltskond sõbralik ning diilerid tõelised kaunitarid," kiitis Casino Grand Prix live-mängude mänedžer ning Põhja-Eesti regiooni juht Meelis Jakobson. "Nagu meil juba kombeks, pakume ka siinsetel suurvõistlustel tervitusjooke ja snäkke ning parimaid ootavad karikad ja medalid," lisas Jakobson. 

Sel korral võitjaks osutunud Kirill teenis 1593, teise koha saavutanud Igor Pugatšjov 1040 ning kolmandana lõpetanud 2016. aasta PLO Hi-Lo Eesti meister Hanno 769 eurot. Finaallauda pääsesid ka nii Roland kui Andre, kes lõpetasid vastavalt seitmenda ja kaheksandana.  

Ida-Eesti meistrivõistlused 2019: €100 No Limit Holdem re-entry (57 sisseostu)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Kirill Vaninov - 1 593
2. Igor Pugatšjov -  1 040
3. Hanno Kerem - 769
4. Igor Darbinov - 542
5. Dmitri Mozgovoi - 361
6. Nikolai Kuzmin - 291
7. Roland Luik - 231
8. Andre Tolli - 196


Iliana.jpg
Fotod: Toomas Vaik

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker