No limit omaha high-low Eesti meistriks tuli Hanno Kerem
  • Imre Leibold
  • 16.04.2016

No limit omaha high-low Eesti meistriks tuli Hanno Kerem

Eile õhtul selgus 2016. aasta Eesti pokkerimeister no limit omaha high-low mänguformaadis. 50 mängija tasavägisest heitlusest väljus võitjana Hanno Kerem

Finaalpäeva jõudis suurima stäkiga Raigo Aasmaa, kõige väiksemega Hanno ning just need kaks meest otsustasid päeva lõpuks omavahel meistritiitli jagamise:

blob
Finaallaua esimest langemist tuli oodata kaks ja pool mängutaset, sest all-in olukorras väike stäkk alati duubeldas või vähemasti päästis poole panga võitmisega naha. Esimesena pidi lauast lahkuma Rain Mölderkivi, kui blind vs blind situatsioonis Raigo Aasmaa vastu jagati mõlemale mängijale ülitugevad stardikäed vs . Flopile said mõlemad väga hästi pihta, aga Raini õnnetuseks oli tal sellele vaatamata vaja turnil või riveril üheaudist tabada! Paraku seda ei tulnud ning backdoor low`d samuti mitte ning "Privador" oli väljas.

Punn oli eest ära löödud ning järgmise kümne minuti jooksul langes veel kaks mängijat. Tõnis Linnamägi kuningate paar ei pidanud kolme mängija all-in situatsioonis vastu ning veelgi hullemini läks Veiko Aaval, kelle ässad kräkkis ära Igor Pihela:

blob
Järgmine langeja oli Aleksandr Djadjai, olles -ga suurelt blindilt enam-vähem sunnitult all-in olukorras ei suutnud ta Hanno high-only  käe vastu madalat kombinatsiooni kokku saada.

Neljakesi mängima jäädes oli äravooluavale punn jälle ette löödud ning peaaegu kolm taset ei suudetud kedagi välja võtta. Lõpuks langes Marko Kolk, kui tema  jäi alla Igor Pihela -le.

Kolm kanget madistasid veel tunni, blindid olid tõusnud juba hirmuäratavalt suureks ning keskmise stäki sügavuseks napp 10 blindi, kui oli Pihela kord lahkuda. Igor läks väikselt blindilt üritama all-in röövi Hanno vastu kaardiga , paraku leidis Hanno callimiseks piisavalt tugeva käe , mis jäi ka terve panga võitmiseks pidama.

Ülks-ühele mängu alustati seisust Hanno 402k vs Raigo 98k. Kohe esimese käega sai Raigo duubli ning suutis seisu peaaegu võrdsustada, aga sellest paraku ei piisanud ning mängu lõpp saabus heads-upi teises jaotuses:

blob
  
Hanno Kerem on Eesti meistrivõistlustel jäänud teiseks vähemalt kolmel-neljal korral ning sellega pälvinud EMV „igavese teise“ nimetuse. Aga nüüd on aeg tiitel kellelegi teisele üle anda! Palju õnne, Hanno!  

Veel lugusid

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5