Juba 4. veebruaril asutakse selgitama võistkondlikku Eesti pokkerimeistrit!
  • Jokker.ee
  • 30.01.2019

Juba 4. veebruaril asutakse selgitama võistkondlikku Eesti pokkerimeistrit!

Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) käivitab juba 4. veebruaril võistkondliku turniirisarja EMV Team Challenge, mis koosneb KÜMNEST online-etapist ning kulmineerub Eesti meistrivõistluste (EMV) raames läbiviidava tiimiturniiriga.

See tähendab, et 2019. aasta võistkondlikuks Eesti pokkerimeistriks tuleb just selle võistlussarja tšempion!

Tuletame meelde, et samanimeline turniirisari toimus ka eelmisel aastal, osutus väga menukaks ning meelitas osalema koguni 27 tiimi. Finaalturniiril tegi ülivõimsa esituse Tartu tiim "Ahjualused," kes ka pidulikult Eesti meistriteks krooniti.  

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul on selleaastane formaat küll üldjoontes eelmisel aastale sarnane, kuid on siiski ka mitmeid muudatusi. Tähelepanu tasub pöörata järgmisele: 
REGISTREERIMINE
- Ühes võistkonnas on endiselt viis liiget, lisaks on lubatud kasutada ühte varuvõistlejat.
- Osalustasu on 125 eurot võistkonna kohta (mullu 100 eurot), millele lisanduvad online-turniiride sisseostud. 
- Tiime saab registreerida kuni neljanda online-turniiri lõpu ehk 25. veebruarini
- Iga tiimi kapten registreerib oma võistkonna aadressil emvteam@etpf.ee. E-kirjas tuleb märkida võistkonna nimi, kapteni nimi ja kontaktandmed, kõikide oma tiimi liikmete täisnimed ning kasutajanimed nendes pokkeritubades, kus mängida plaanitakse, näiteks: 
Kõvad Juurikad,
Eino Muidugi (KAPTEN, tel. 5012345, einoboss@hotmail.comBetsafe: eino876, OlyBet: kukimuki , Unibet: pohhuist)
Mai Põrnikas (Paf: lakiluuser , Unibet: kopponees)
Tiit Transvest ( Betsafe: lootuston  Paf: ratsarikkaks , Olybet: juku123, Unibet: totulotu)
Pärast võistkonna registreerimist tuleb tasuda tiimi osalustasu 125 eurot ETPF-i arvele: Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon, EE323300332135650006, Danske Bank.

ONLINE-TURNIIRID
- 11 € sisseostuga online-turniirid toimuvad igal esmaspäeval, 4. veebruarist kuni 8. aprillini kell 21:00 samaaegselt MPN-võrgustikus asuvates Betsafe, Coolbeti, OlyBeti ja Pafi kui ka Unibeti pokkeritoas. 
- Kokku toimub viis turniiri ning iga võistkond saab olla esindatud ühele turniiril AINULT ühe võistlejaga. Laud 1 mängib Betsafe'is, laud 2 Coolbetis, laud 3 OlyBetis, laud 4 Pafis ning laud 5 Unibetis.  Tiim ise määrab, kes kuskil toas või lauas mängib, kuid registeerida turniirile võib ainult nendest pokkeritubadest, mille alias on saadetud tiimi üleandmisel. 
- Igal online-turniiril saab punkte 6 parimat. Kolm parima tiimi kõik mängijad saavad finaalturniiriks lisapunkte.

FINAALTURNIIR
- Finaalturniirile pääseb sõltuvalt osalejate arvust kas 10,16 või 20 parimat võistkonda. Finaalturniiril osalemine on tasuta. 
- Finaalturniir mängitakse SNG-formaadis 10 000 stardipunkti ja 30-minutiliste mängutasemetega.
- Kõik mängijad saavad punkte vastavalt sellele, mitmenda koha nad omal turniiril saavutavad. Punktid liidetakse ning suurima punktisumma kogunud tiim ongi võitja. Kui punktid on võrdsed, siis määrab kõrgem koht või kõrgemate kohtade arv. Kui ka see on võrdne, siis saab otsustavaks online-turniiridel kogutud punktide arv.
- Iga laua võitja saab auhinnafondist 70-eurose EMV 2019 rahvaturniiri pilet. Juhul kui tegemist on ETPF-i liikmega, saab ta 150-eurose EMV pileti.
- Ülejäänud auhinnaraha jagatakse ära kolme parimat tiimi vahel. Lisaks saavad võitjad karika ning meistrisõrmused.  

ÜLDINE
- Võistkondade liikmed ei pea kuuluma ETPF-i liikmete hulka.
- Igsugune kokkumäng ja nn. soft-play on rangelt keelatud. Korraldajatel on õigus kõik eksinud tiimi liikmed võistlussarjast diskvalifitseerida ja otsese pettuse korral ka nende kontod külmutada.  
- Võistlussarjaga liitumisel nõustuvad mängijad sellega, et nende andmeid edastatakse kolmandatele osapooltele punktitabeli pidamiseks ning ETPF-i on õigus nende nime, pildi või kasutajanime avaldamiseks.  
- Nii online-turniirid kui finaalturniir toimuvad No Limit Holdem freezeout-mänguformaadis. 
- Punktiarvestus on tiimipõhine ning seda saab jälgida jooksvalt ETPF-i kodulehel.
- Kui mängija hilineb finaalturniirile üle tunni, eemaldatakse tema stäkk mängust ning lõpptulemuseks jääb tema koht stäki eemaldamise hetkel.  
- ETPF-il on õigus tingimusi igal ajal muuta. 

Täpse reglemendi leiad ETPF-i kodulehelt

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5