LIVE

Kaheväravalise eduga on Bet365 spordiennustuses võit JUBA TAGATUD!
  • Jokker.ee
  • 14.10.2018
  • 0

Kaheväravalise eduga on Bet365 spordiennustuses võit JUBA TAGATUD!

Mõtle kui mõnus on teha panus oma tiimi võidule ning teada, et juhul kui nad lähevad kahe väravaga juhtima, makstakse võit Sulle koheselt välja! Ei mingit edasist närvitsemist, et äkki suudab vastane viigistada või koguni kohtumise võita...

See on täiesti võimalik maailma ühes suurimas spordiennustuse portaalis Bet365, mis pakub oma teenuseid nüüdsest ka Eestis. Pakkumine kehtib kuni 31. detsembrini Premier League, La Liga, UEFA Meistrite Liiga või Euroopa Liiga alagrupifaasi matšide normaalaja tulemustele!

button (2).png


Pea meeles, et pakkumine ei kehti juhul, kui panustad viigile, samuti kehtivad eraldi reeglid panuse muutmise ning raha täieliku või osalise väljavõtmise korral. Samuti arvesta, et seda pakutakse ainult uutele ja valitud klientidele. Saadaolevate pakkumiste täieliku nimekirja leiate sisselogituna pakkumiste lehelt (mobiiliversioonis) või kampaaniate jaotisest (arvutiversioonis). 

Bet365 ülevaate ning sõltumatu hinnanguga saad tutvuda siin

BET365 SPORDIENNUSTUSES saab uus mängija 100% kuni 100 panustamisühikut tervitusboonust, mis tähendab sisuliselt võimalust panustada kuni 100 euro eest riskivabalt. Selleks:
- Tee minimaalselt 5-eurone deposiit ning aktiveeri boonus
- Tee deposiidiga samas vääringus panuseid. Näiteks 100-eurose sissemakse tegemisel tee 100 euro eest panuseid vähemalt minimaalse nõutud koefiga.
- Nüüd kantakse Sinu kontole deposiidiga võrdses summas panustamisühikuid (näiteks 100-eurose deposiidi ja ühekordse läbimängimise järel saad 100 panustamisühikut).
- Alusta panustamist! Juhul kui kasutad selleks panustamisühikuid, tee panusesedelile vastav "linnuke" ning pea meeles, et juhul kui panus kaotab, kaotad ainult panustamisühikuid (mitte reaalset raha) ning juhul kui panus võidab, makstakse Sulle välja ainult võidu netosumma. Näiteks 50 panustamisühiku panustamisel koefiga 5.00 võidad 200 eurot (mitte €250) reaalset raha. Minimaalne nõutav koefitsient on 1.20. Arvesta, et panustamisühikud ei saa rahas välja võtta, küll saab aga alati kanda välja kontol olevat reaalset raha (ka panustamisühikute vabastamise ajal).  

56757.png
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker