Mida pakub Eesti mängijatele maailma üks suurimaid online-operaatoreid Bet365?
  • Jokker.ee
  • 22.09.2018
  • 0

Mida pakub Eesti mängijatele maailma üks suurimaid online-operaatoreid Bet365?

Sel aastal jõudis Eestisse maailma üks suurimaid online-mängufirmasid bet365, millel on hetkeseisuga enam kui 35 miljonit klienti üle maailma. Ettevõttel on kõik vajalikud tegevus- ja korraldusload olemas ning seetõttu saab seal ka 100% legaalselt mängida

Bet365 toob Eesti mängijateni suurepäraste koefitsientidega spordiennustuse, üle 140 tuhande tasuta spordivõistluste ülekande aastas ning hea mängudevalikuga online-kasiino. Tootevalikusse kuulub ka pokker, mida Eesti mängijad hetkel küll (veel) nautida ei saa. 

button (2).png

Jokker.ee testis bet365 mängukeskkonda 2018. aasta septembris ning usub, et tegemist on mängukohaga, kus igaühel võiks vähemalt konto olemas olla. Olgu siis kasvõi lihtsalt spordivõistluste ülekannete vaatamiseks või ka panustamiseks/mängimiseks, sest bet365 koefitsiendid on väga korralikud, eripakkumised põnevad ning leidub ka selliseid diile või mänge, mida keegi teine Eestis momendil ei paku.

> Siit leiad bet365 spordiennustuse sõltumatu ülevaate

> Vaata ka meie hinnangut Bet365 online-kasiinole 

Bet365 sport.jpg

Põnevad boonused uutele mängijatele

BET365 SPORDIENNUSTUSES saab uus mängija 100% kuni 100 panustamisühikut tervitusboonust, mis tähendab sisuliselt võimalust panustada kuni 100 euro eest riskivabalt. Selleks:
- Tee minimaalselt 5-eurone deposiit ning aktiveeri boonus
- Tee deposiidiga samas vääringus panuseid. Näiteks 100-eurose sissemakse tegemisel tee 100 euro eest panuseid vähemalt minimaalse nõutud koefiga.
- Nüüd kantakse Sinu kontole deposiidiga võrdses summas panustamisühikuid (näiteks 100-eurose deposiidi ja ühekordse läbimängimise järel saad 100 panustamisühikut).
- Alusta panustamist! Juhul kui kasutad selleks panustamisühikuid, tee panusesedelile vastav "linnuke" ning pea meeles, et juhul kui panus kaotab, kaotad ainult panustamisühikuid (mitte reaalset raha) ning juhul kui panus võidab, makstakse Sulle välja ainult võidu netosumma. Näiteks 50 panustamisühiku panustamisel koefiga 5.00 võidad 200 eurot (mitte €250) reaalset raha. Minimaalne nõutav koefitsient on 1.20. Arvesta, et panustamisühikud ei saa rahas välja võtta, küll saab aga alati kanda välja kontol olevat reaalset raha (ka panustamisühikute vabastamise ajal).  

56757.png
BET365 ONLINE-KASIINOS ootab uut mängijat 100% boonus kuni €50. Pane tähele, et boonust ei maksta välja koheselt nagu mujal, vaid selle saamiseks tuleb eelnevalt täita läbimängimise nõuded. Boonuse saamiseks:
- Tee minimaalselt 10-eurone deposiit ning aktiveeri boonus
- Mängi deposiit bet365 "Mängude" või "Vegas" sektsioonis 30x läbi. Kui deponeerid näiteks 50 eurot, pead mängima läbi 1500 eurot.
- Seejärel kantakse deposiidiga võrdne boonus (kuni 50 eurot) Sinu kontole.

45646.png

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker