Karjääri lõpetanud Jens Kyllönen: "Online-pokkeril pole tulevikku!"
  • Jokker.ee
  • 08.03.2017

Karjääri lõpetanud Jens Kyllönen: "Online-pokkeril pole tulevikku!"

Äsja oma profimängija karjääri lõpetamisest teatanud maailmakuulus Soome pokkeriproff Jens Kyllönen (pildil) tõdes intervjuus PokerNewsile, et näeb online-pokkeri tulevikku tumedana ega julge ennustada pikalt languses olnud trendi pöördumist.  

"Kui oled nutikas ning suudad tõsiselt tööd teha, on siiski võimalik ka praegu pokkeriga head raha teenida, kuid pikemas perspektiivis olen ma netipokkeri tuleviku osas pessimistlik," kommenteeris Kyllönen. "Abistava tarkvara areng vähendab järjest heade mängijate eelist ning lõppeb sellega, et ühel hetkel on ainsaks võitjaks mängu korraldaja."

Kyllöneni hinnangul saab järjest suuremaks probleemiks ka uute hobimängijate vähesus ning raskused nende leidmisel. "Kuna proffide tase läheb järjest paremaks, tehakse nendelegi vähestele kiirelt lõpp peale," arvas Kyllönen.

Pärast pokkerikarjääri lõpetamist keskendub nimekas Soome high-roller õpingutele ning ettevõtlusele. Tõenäoliselt võib teda siiski vahel ka pokkerilaudades näha, sest oli ju mees kohal ka Tallinnas toimunud OlyBet Kings of Tallinn festivalil. Tõsi - turniiridele ta ei jõudnud, küll aga osales festivali ajal toimunud tugevatasemelises high-stakes rahamängus. 

Kyllönen võitis eelmisel aastal läbi aegade kolmanda soomlasena WSOP turniiri, kuid endale tegi ta nime juba 2009. aastal, tulles siis kõigest 19-aastasena EPT põhiturniiri tšempioniks. Hoolimata enam kui kahe ja poole miljoni eurosest turniiriteenistusest peab mees ise oma suurimaks saavutuseks aga hoopis aastaid kestnud edukat karjääri online high-stakes rahalaudades.   

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5