Karksi-Nuia meistritiitli võitis viljandlane Karl Linnasmägi
  • Jokker.ee
  • 11.07.2016

Karksi-Nuia meistritiitli võitis viljandlane Karl Linnasmägi

9. juulil kohvikus Heim toimunud iga-aastastel Karksi-Nuia lahtistel meistrivõistlustel turniiripokeris triumfeeris viljandlane Karl Linnasmägi (pildil), kes teenis 370 eurot auhinnaraha. Turniir viidi läbi Triobeti ning Tartu Mõttemängude Klubi koostöös. 

Meistritiitlit püüdis 17 mängijat, kelle seas oli nii kohalikke kui ka teistest linnadest osalema sõitnud pokkerihuvilisi. Neist tuntuimad olid rohke suurturniiride kogemusega Ragnar Raag Võrust, valitsev Tartumaa meister Magnus Pukk  ning tunamullune SNG-mänguformaadi Eesti meister Toomas Hunt Viljandist. Kaasa lõi ka tiitlikaitsja Andre Aavastik

Kolm ja pool tundi väldanud mängu tulemusena jõuti finaallauani ning vaid kaks tundi hiljem olid selgunud ka neli parimat, kes jõudsid auhinnarahadesse. Selleks hetkeks olid liidriohjad kindlalt Karli käes, kes oma edu enam käest ei andnud. 

„Karli laupäevast head kaardijooksu oleksid paljud kadestanud,“ tõdes Tartu Mõttemängude Klubi juht Tarmo „Waim“ Pikk. „Peamiselt tagas talle edu võime õigel ajal ässapocketid leida ning mõistagi ka üldine aktiivne mäng,“ täpsustas "Waim". 

Linnasmäe järel tuli teiseks samuti Viljandist pärit Raido Kütt, kelle teenistuseks kujunes 230 eurot. Parima kohaliku mängijana oli kolmas 150 eurot võitnud Ragnar Jaaksoo, viimasena jõudis auhinnarahadesse nuialane Jaanus Einstein 100 euroga. Lisaks premeeriti parimaid ka medalite ning muude erinevate lisaauhindadega.  

55-eurose osalustasuga Karksi-Nuia meistrivõistlused viidi läbi No Limit Holdem mänguformaadis, 20 000 stardipunkti ning 20-minutiliste tasemetega. Triobeti eestvedamisel alustati rahaliste panustega pokkerivõistluste korraldamist Läti piirist 15 km kaugusel asuvas väikelinnas kolm aastat tagasi, mil toimusid esimesed Mulgi karikavõistlused.

Karksi-Nuia lahtised meistrivõistlused turniiripokkeris: €55 No Limit Holdem re-entry (17 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Karl Linnasmägi - 370
2. Raido Kütt - 230
3. Ragnar Jaaksoo - 150
4. Jaanus Einstein - 100

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5