Kas PSG paneb Bayernile ära? Coolbet pakub superkoefi 35.0!
  • Jokker.ee
  • 22.08.2020
  • 0

Kas PSG paneb Bayernile ära? Coolbet pakub superkoefi 35.0!

Sel pühapäeval, 23. augustil selgub UEFA Meistrite Liiga võitja! Kes tõstab karika pea kohale - kas PSG või Müncheni Bayern?

Coolbeti koefide põhjal on soosikuks küll Saksamaa suurklubi, kuid ka PSG võimalusi hinnatakse üsna kõrgelt. 36 tundi enne mängu algust on koefid järgmised:

* Bayerni võit - 3.25

* Viik - 4.14

* PSG võit - 2.08 

Need koefid kehtivad mängijatele, kel on Coolbeti konto juba olemas. Kuid uutele klientidele pakub Coolbet lausa ulmeliselt head koefi - kui panustad PSG võidule ning Pariisi superklubist saabki tänavune Meistrite Liiga võitja, makstakse Sinu raha koguni 35-kordselt tagasi!

SB 767x420.png

Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). Panus tuleb kindlasti PSG võidule 1X2 süsteemis. Panuse kinnitamiseks tee linnuke piletil olevasse "Võimendatud koef" kasti.

Lubatud on kuni 1-eurone panus PSG võidule, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul PSG võidu koefiks 35.0. Juhul, kui PSG võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole järgmisel esmaspäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (20.-23. august kell 21:55) jooksul.

Ennusta tasuta ja võida 10 000 eurot!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker