Kas pingevabalt sõitev Ott Tänak võidab Austraalias? Coolbet pakub superkoefi!
  • Jokker.ee
  • 13.11.2019
  • 0

Kas pingevabalt sõitev Ott Tänak võidab Austraalias? Coolbet pakub superkoefi!

Sel nädalal toimub lühendatud pikkusega Austraalia ralli, kus Ott Tänak istub viimast korda Toyota rooli.

Ott on endale maailmameistritiitli juba kindlustanud, kuid selge on see, et küllap läheb meie mees ikkagi ka Austraalias rallivõitu jahtima. Muidu poleks ju üldse mõtet WRC autosse istudagi!

Coolbet peabki Ott Tänakut algava Austraalia ralli peafavoriidiks, kuid uutele klientidele pakutakse tõeliselt ulmelist koefi - panusta meie mehe võidule ning kui Ott peakski Austraalias teistele tagatulesid näitama, siis saad oma raha koguni 35-kordselt tagasi!

Coolbet bänner.jpg

Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). Panus tuleb kindlasti sellele, et "Ott Tänak võidab Austraalia ralli". Panuse kinnitamiseks tee linnuke piletil olevasse "Võimendatud koef" kasti.

Lubatud on kuni 1-eurone panus Oti võidule, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul Oti võidu koefiks 35.0. Juhul, kui Ott võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole esmaspäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (11.-14. november kell 10:00) jooksul.

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker