LIVE

Kas usud, et Venemaa pääseb MM-il poolfinaali? Coolbetis uue mängija koef 50.0!
  • Jokker.ee
  • 06.07.2018
  • 0

Kas usud, et Venemaa pääseb MM-il poolfinaali? Coolbetis uue mängija koef 50.0!

Täna algavad Venemaal jalgpalli maailmameistrivõistluste veerandfinaalid. Mõnevõrra üllatuslikult jõudsid kaheksa parima sekka ka võõrustajad, kes kohtuvad laupäeva õhtul Horvaatiaga. 

Nüüd aga asja juurde! Coolbet esitleb uutele klientidele järjekordset ulmelist koefi - panusta Venemaa edasipääsule ning kui meie idanaabrid peaksidki poolfinaali jõudma, saad oma raha koguni 50-kordselt tagasi!

Kuigi 1/4-finaali soosik on Horvaatia, pole Venemaa võiduvõimalused üldsegi kehvad. Artikli avaldamisel hetkel (reedel kell 14:30) olid Coolbeti edasipääsu koefid järgmised:

* Horvaatia pääseb edasi: 1.57

* Venemaa pääseb edasi: 2.50

Seega on koefitsient 50.00 lausa erakordselt hea. Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). NB! Panuse peab tegema panusetüübile “Kvalifitseerub” (MITTE 1X2!) ja valima Venemaa edasipääsu (vt. alumist joonist).

RUSCRO.jpg

Lubatud on kuni 1-eurone panus Venemaa võidule, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul Venemaa võidu koefiks 50.0. Juhul, kui Venemaa võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole esmaspäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (5. juuli kell 17:00 kuni 7. juuli kell 21:45) jooksul.

NB! Lisaks saavad Coolbeti uued kliendid ka 20-eurose tasuta panuse Wimbledoni tenniseturniirile. Info leiad Coolbeti veebilehelt pakkumiste alt. 

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker