LIVE

Kolm pakkumist Triobeti spordiennustuses
  • Jokker.ee
  • 17.03.2016
  • 0

Kolm pakkumist Triobeti spordiennustuses

Kuni märtsi lõpuni on Triobetis käimas kampaania "Kolmekordne pakkumine, kolmekordne lõbu". Mängijatel on igal päeval võimalus saada üks 10-eurone tasuta panus, valides kolme erineva pakkumise vahel.

MITMIKPANUSE KINDLUSTUS

Teades, et mitmikpanust on raskem võita kui üksikpanust, võimaldab Triobet osa riskist ära võtta. Kui asetad mitmikpanuse, mis koosneb vähemalt viiest valikust mängude võitjatele ning kaotad oma panuse ühe valiku kaotamise tõttu, anname Triobet Sulle 10 € väärtuses tasuta panuse.

1X2=3

Juhul kui teed panused viigile antud nimekirjas näidatud mängudele (Euroopa tippliigad, Euroopa Liiga ja Meistrite Liiga) ning Sinu panus kaotab, annab Triobet Sulle 10 € väärtuses tasuta panuse, mida võib kasutada ükskõik millisele spordialale panustamiseks.

10 € TASUTA PANUS MOBIILIS

Triobet annab 10 € väärtuses tasuta panuse ka nendele, kes teevad 20-eurose sissemakse mobiili kaudu. Selle tasuta panuse saad teha ükskõik millisele spordialale, kasutades mobiilset seadet.

Oluline on teada, et ükskõik millisele tasuta panusele kvalifitseerumiseks tuleb liituma kampaaniaga Triobeti veebilehel. Kehtivad kõik panused, mis on oma tulemuse saanud 24 tunni jooksul alates kampaanias osalemise kinnitamisest. Kui oled märkinud end ühe korra kampaanias osalejaks, jääb see kehtima kuni kuu lõpuni.

Triobeti spordiennustus pakub uutele mängijatele 100% kuni €100 deposiitboonust. See tähendab, et näiteks 100 euro deponeerimisel lisab Triobet mängija kontole omalt poolt 100 eurot juurde ning seda on võimalik ka koheselt kasutada. Lisaks annab Triobet uuele kliendile 10-eurose riskivaba panuse mobiilis.  

Baltikumi kliendid peavad boonusraha 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängima, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,85 või kõrgem. Boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi enamike e-rahakottide (sh. Skrill). Riskivaba mobiilipanus tuleb eraldi markeerida (märgistades panustussedelil olev sinine kast) ning võidu korral vähemalt kolm korda läbi mängida. Käibenõuete täitmist saad jälgida oma Triobeti kontol, avades 'Minu boonused“.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker