Kõrgetasemelise Pärnu High-Rolleri võitis Reigo Maar
  • Jokker.ee
  • 13.08.2017

Kõrgetasemelise Pärnu High-Rolleri võitis Reigo Maar

12. augustil toimus Lääne- ning Lõuna Eesti suurimas, Grand Prix Port Arturi kasiinos eksklusiivne pokkeriturniir Pärnu High-Roller, mis meelitas suvepealinna Eesti turniirimängijate paremiku. 

250-eurose sisseostuga No Limit Holdem turniirist võttis osa 28 mängijat, kellest 10 sooritas lisaks sisseostule ka re-entry. Nii oli võistluse auhinnafond koguni 8550 eurot, millest sai osa kuus parimat. 

Kahtlemata oli tegemist väga kõrgetasemelise turniiriga, sest lisaks Pärnus oma 30-ndat juubelit tähistanud Roland Luigele olid kohal ka möödunud aasta Eesti parim pokkerimängija Markku Koplimaa, tänavuste Eesti meistrivõistluste Aasta Mängija Marius Morel, Eesti üks hinnatumaid netiproffe Matthias Tikerpe, kõikjal alati resultatiivne Tarmo Tammel jpt. 

Turniir kulges pealinnast pärit superstaaride domineerimisel ning vältas 11 tundi.  Võitjaks krooniti kahel viimasel aastal Pärnu meistrivõistluste avaturniiri võitnud 2013. aasta netipokkeri maailmameister Reigo Maar (pildil), kes alistas esikohaduellis kõrgelt hinnatud turniirimängija Meelis Visti.   

Vastavalt 2906 ja 1966 eurot teeninud meestele järgnes aktiivne Wismari pokkeriklubi liige Karev Tralla, keda autasustati 1410 euroga. Neljas oli võistluse tituleerituim osaleja Markku, parima Pärnu pokkeriklubi mängijana sai aga vanameister Konstantin Marks viienda koha. Kuues ja viimane auhinnaline koht kuulus Rasmus Partsile.  

Pärnu High-Roller August 2017: €150 No Limit Holdem re-entry (38 sisseostu)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Reigo Maar - 2 907
2. Meelis Vist - 1 966
3. Karev Tralla - 1 410
4. Markku Koplimaa - 1 017
5. Konstantin Marks - 684
6. Rasmus Parts - 564

"Pärnu High-Roller õnnestus igati hästi ning me katsume korraldada analoogseid turniire ka tulevikus. Eestis on palju mängijaid, kes soovivad mängida turniiripokkerit tavapärasest kõrgematele panustele ka väljaspool pealinna. Meie Port Arturi kasiinos on olemas kõik võimalused selleks, et nädalavahetusel mõnusalt aega veeta - rahamängud, mängulauad, lounge ning ülisoodsate hindadega kokteilid," kommenteeris kasiinoketi maapealsete operatsioonide turunduse projektijuht Hannes Namsing.  

Järgmine suurüritus Pärnus on 1.-3. septembril läbiviidav Unibeti suvelõpufestival, kuhu oodatakse üle saja pokkerimängija üle Eesti. 

Vaata Pärnu High-Rolleri fotogaleriid Casino Grand Prix Pärnu pokkeriklubi Facebooki lehel

Roland Luik.jpgJuubilar Roland Luik torti lahti lõikamas

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5