Pärnu meistrikad algasid Tallinna superässade kolmikvõiduga
  • Jokker.ee
  • 12.05.2017

Pärnu meistrikad algasid Tallinna superässade kolmikvõiduga

Eile õhtul Pärnu suurimas, Grand Prix Port Arturi kasiinos toimunud 2017. aasta Pärnu meistrivõistluste 33-eurose sisseostuga No Limit Omaha avaturniiril triumfeerisid nimekad Tallinna pokkeristaarid. 

Sarnaselt eelmisele aastale võidutses nüüdki 2013. aasta netipokkeri maailmameister Reigo Maar, kes alistas pinevas esikohaduellis viimase aasta Eesti suurima pokkerikomeedi Roland Luige. Väärib märkimist, et Roland mängis seejuures üldse oma elu esimest Omaha-turniiri!

Kolmanda koha sai kahekordne Eesti pokkerimeister ning vabariigi üks parimaid Omaha-turniirimängijaid Meelis Vist. Kolme parimat pärjati vastavalt 551, 360 ja 266 euroga, kokku jagus auhinnaraha kaheksale parimale. Turniiril toimunust saad täpsemalt lugeda Casino Grand Prix lehel

Pärnu meistrivõistlused 2017: €33 No Limit Omaha re-entry (39 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Reigo Maar - 551 
2. Roland Luik - 360
3. Meelis Vist - 266
4. Priit Hansalu - 187
5. Gert Elmaste - 125
6. Kadri Kruuser - 100
7. Rait Peetersoo - 80
8. Valmar Rünk - 67

Pärnu meistrivõistluste avaturniiri läks täismajale, 36 kohta neljas lauas täitsid 39 mängijat, kes tegid lisaks ka 19 re-entryt. 

Juba täna kell 19:00 algab meistrivõistluste tähtsaim, 100-eurose osalustasuga kahepäevane No Limit Holdem põhiturniir, mis kantakse üle reaalajas ka meie portaalis. Siin saad lugeda live-blogi.

Kuigi kõik 70 kohta põhiturniirile on juba ammu välja müüdud, on siiski võimalik pääseda sisse läbi hilise registreerimise, mis vältab 210 minutit. "Kuna mängitakse freezeout-formaadis, oleme üsna kindlad, et kõik hilised registreerujad saavad siiski peale ning põhjus Pärnusse sõita on kõigil. Lisaks saab mängida ju ka cashi, SNG-sid ning laupäeval selgub ka linna meister Blackjackis," kommenteeris kasiinoketi esindaja Hannes "Maheaatom" Namsing.

NB! Grand Prix Port Arturi kasiinos on sel ja järgmisel nädalal võimalik ka ülisoodsalt sooje toite mekkida! 

Reigo Maar.jpgReigo Maar võttis taas oma!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5