Kristi Kirs ja Coolbet kutsuvad: KP kell 20:00 suvefestivali freeroll naistele!
  • Jokker.ee
  • 18.07.2018
  • 0

Kristi Kirs ja Coolbet kutsuvad: KP kell 20:00 suvefestivali freeroll naistele!

Kolmapäeval, 18. juulil kell 20:00 toimub Coolbeti pokkeritoas eriline, VAID naismängijatele mõeldud freeroll, mille parimaid ootavad piletid reedel Grand Prix Port Arturi kasiinos algavale Coolbeti suvefestivalile!

Turniil osalemine on tasuta! Võitjat ootab 150-eurone pääse kahepäevasele põhiturniirile, teine koht saab aga 75-eurose pileti kõrvalturniirile. Turniirile registreerumiseks tuleb kasutada salasõna "eestisuvi". NB! Auhinnad lähevad ainult naismängijatele, mis tähendab et meestel pole mingit mõtet sellel turniiril kaasa lüüa. 

Freerolli patrooniks on 2016. aasta Eesti meistrivõistluste 641 osalejaga rahvaturniiri võitja, alati glamuurne Kristi Kirs, kes ka ise Coolbeti suvefestivalil kaasa lööb. Lisaks temale on Pärnusse sõitmas mitmeid tuntud tegijaid eesotsas high-roller Igor Pihela ning valitseva Eesti pokkerimeistri Ermo Kosega. Kokku oodatakse osalema 70 mängijat!

Coolbeti Pärnu suvefestival viiakse läbi Lääne-Eesti suurimas kasiinos. Reedel, 20. juulil kell 19:00 algava ja seitsmel laual toimuva põhiturniiri algstäkk on 30 000 punkti. Esimesel päeval mängitakse 10 taset (a' 40 minutit) ning hiline registreerimine/re-entry (piiramatus koguses) on lubatud kuni finaalpäeva alguseni laupäeval, 21. juulil kell 15:00. Finaalpäeval vältavad mängutasemed juba 30 minutit, mis tagavad tempoka, kuid siiski piisavalt korraliku mänguruumiga actioni.  

Lisaks põhiturniirile viiakse läbi ka 75-eurose sisseostuga Deepstack Turbo kõrvalturniir, millele antakse avapauk laupäeval, 21. juulil kell 17:00. Mängitakse 40 000 stardipunkti ning 20-minutiliste tasemetega ning esimese 240 minuti jooksul on lubatud ka hiline registreerimine/üks re-entry.

Põhiturniirile saab elada vahetult kaasa läbi meie portaalis toimuva live-ülekande, lisaks lubatakse osalejatele erinevaid lisaahindu, põnevaid külalisi, üllatusi ja 500 tasuta jooki! Turniiri võitja saab lisaks rahale ja karikale ka 1000-eurose paketi oktoobris taas Tallinnas toimuvale Coolbet Openile!

COOLBETIGA LIITUMINE

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker